ЄБРР організує програму кредиту на 130 млн дол. для українського "Нібулон"

ЄБРР організує програму кредиту на 130 млн дол. для українського "Нібулон"
Фото: ЄБРР має намір виділити новий кредит

Фінансування кредиту буде здійснюватися по двох лініях

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) організує програму кредиту в розмірі 130 млн дол. для української зерноторгової компанії "Нібулон". Про це повідомляє прес-служба ЄБРР.

"Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) організовує синдиковане кредитне фінансування в розмірі 130 млн дол. для провідного українського трейдера і виробника зернових та олійних культур "Нібулон", якій належить одна з найбільших мереж зерновий логістичної інфраструктури в країні", - йдеться в повідомленні.

У ЄБРР відзначили, що даний кредит забезпечить "Нібулон" необхідним оборотним капіталом і підтримає торговельну діяльність компанії, в тому числі її експортні операції.

Фінансування буде складатися з кредиту "А" на суму до 45 млн дол., який надасть ЄБРР, і кредиту "Б" на суму до 90 млн дол., який буде наданий комерційними банками на синдикованій основі.

Нагадаємо, в кінці листопада 2014 р. ЄБРР виділив для "Нібулон" 25 млн дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся