ЄБРР має намір до кінця 2011 р. надати кредит на 85 млн євро на модернізацію Ялтинського водоканалу

НовиниЕкономіка    02.11.2011 - 17:22

ЄБРР має намір надати кредит близько 85 млн євро на реалізацію проекту реконструкції систем водопостачання і водовідведення Ялти. Про це повідомили в головному управлінні Ради міністрів АРК, передає кореспондент РБК-Україна.
Метою проекту є підвищення якості очищення стічних вод, запобігання випадкам скидання неочищених стоків у приймаючі водойми, скорочення енергоспоживання, забезпечення стабільної подачі води населенню та екологічної безпеки.
Проект передбачає три етапи. Перший планується реалізувати за рахунок позики в 10 млн євро і грантових коштів у сумі 5 млн євро. Ці кошти будуть направлені на санацію водопроводу "Щасливенське", напірного колектора від головної насосної станції, реконструкцію насосних станцій, будівництво та перекладання вуличних мереж водопостачання, модернізацію каналізаційно-очисних споруд.
При цьому в даний час проведені дослідження технічного стану об'єктів водопостачання і водовідведення, фінансовий аналіз, визначені основні учасники з підготовки кредитної угоди.
Наступними етапами співпраці стануть засідання кредитного комітету ЄББР, на якому буде прийняте остаточне рішення щодо надання кредитних коштів на модернізацію Ялтинського водоканалу і підписання кредитної угоди, заплановане на середину грудня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top