Е-декларантів зобов'язали позбутися російських поштових скриньок

НовиниПолітика    19.05.2017 - 14:05
Фото: декларантів зобов'язали позбутися від російських поштових скриньок
Фото: декларантів зобов'язали позбутися від російських поштових скриньок

При цьому новий ключ цифрового підпису отримувати не потрібно

Національне агентство з питань протидії корупції зобов'язало осіб, що подають електронні декларації про доходи, позбутися поштових скриньок російських доменів. Про це повідомляє прес-служба НАПК.

"На виконання Указу президента України від 15 травня 2017 №133 / 2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" просимо невідкладно змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування створені на українських серверах (наприклад ukr .net, i.ua, email.ua, gmail.com)", - йдеться в повідомленні.

Відомство докладно пояснило процес перереєстрації та зазначило, що для зміни електронної адреси в особистому кабінеті у реєстрі декларацій отримання нового ключа цифрового електронного підпису не вимагається.

Нагадаємо, раніше заступник голови НАПК Руслан Радецький заявив, що глава відомства втретє заблокувала початок перевірки е-декларацій.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top