Джима завершила біатлонний сезон з кращим результатом у кар'єрі

Джима завершила біатлонний сезон з кращим результатом у кар'єрі Фото: Юлія Джима

Українка посіла 8 місце в рейтингу кращих біатлоністок

Українська біатлоністка Юлія Джима посіла восьме місце в загальному заліку Кубка світу, закінчивши сезон з кращим результатом у своїй кар'єрі. Про це свідчать дані, наведені на сайті Міжнародного союзу біатлоністів (IBU).

Українка набрала 632 очки. А виграла загальний залік Кубка світу, вперше в кар'єрі, німкеня Лаура Дальмайєр (1211 очок), на другому місці - чешка Габріела Коукалова (1089), замкнула трійку найсильніших фінка Кайса Макарайнен (971).

100. Ольга Абрамова - 3

Раніше в норвезькому Холменколлені завершилася остання гонка сезону 2016/17 в Кубку світу з біатлону у жінок, де Джима замкнула десятку найсильніших. У стрільбі у неї трапився лише один промах - на першому рубежі, але по швидкості вона помітно відставала від суперниць.

Нагадаємо, Юлія Джима піднялася на три позиції і посіла 8 місце за підсумками сьомого етапу Кубка світу, який проходив в корейському Пхенчхані.