ru ua

Джемілєв і Фюле домовилися про проведення у Європі форуму з прав кримських татар

Міжнародний Форум з питання прав кримськотатарського народу в Криму буде проведено за межами України, в одній з країн західної Європи.

Міжнародний Форум з питання прав кримськотатарського народу в Криму буде проведено за межами України, в одній з країн західної Європи. Про це лідер кримських татар, народний депутат України Мустафа Джемілєв домовився з Єврокомісаром з питань розширення і Європейської політики сусідства Штефаном Фюле під час зустрічі Києві, повідомляє "Крим. Реалії".

Як повідомив "Крим. Реалії" керівник відділу зовнішніх зв'язків Меджлісу кримськотатарського народу Алі Хамзін, місце проведення форуму буде обрано, виходячи з кількості залучених європейських політиків і чиновників. Крім того, у форумі планується участь чиновників з України.

Зазначимо, Меджліс ініціював проведення форуму з прав кримських татар до 70-річчя депортації кримськотатарського народу.

Нагадаємо, 18 травня в траурних мітингах в Криму, присвячених роковинам депортації, взяло участь близько 60 тис. чоловік. У той же день після заходів була прийняли резолюцію з вимогою національно-територіальної автономії кримськотатарського народу.