У двох областях України зафіксовано спалахи АЧС

У двох областях України зафіксовано спалахи АЧС
Фото: спалах АЧС

Захворювання свиней зареєстровано в Харківській і Сумській областях

В Харківській і Сумській областях в останні дні були зафіксовані нові випадки захворювання свиней африканською чумою (АЧС). Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Таким чином, у Харківській області 1 вересня у домогосподарстві у селищі Бабаї було виявлено захворювання і загибель 4 голів свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу встановлено діагноз АЧС. Крім того, в Сумській області 2 вересня була зареєстрована загибель 3 голів свиней у домогосподарстві у місті Білопілля.

"З метою координації дій з локалізації і ліквідації спалахів АЧС на місцях проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних РДА, рішеннями яких затверджені плани ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних вогнищ, зон захисту та нагляду. У вогнищах захворювань проводяться заходи щодо локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС", - додали в прес-службі.

Нагадаємо, раніше випадки АЧС вже були зареєстровані в Харківській області.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся