ru ua

Дуров готовий заробляти на музиці "ВКонтакте"

Соцмережа "ВКонтакте" готова заробляти на розміщеної у себе музиці, заявив на конференції GMIC в Кремнієвій долині генеральний директор компанії Павло Дуров. Про це повідомляє телеканал "Росія-24".

Соцмережа "ВКонтакте" готова заробляти на розміщеної у себе музиці, заявив на конференції GMIC в Кремнієвій долині генеральний директор компанії Павло Дуров.

Заступник Дурова Ілля Перекопський повідомив, що в даний час ведуться переговори щодо створення платного аудиосервиса з найбільшими музичними лейблами.

Про рішення Дурова написав у своєму Twitter користувач @xnutsive, який брав участь у конференції. "ВК збирається монетизувати музику і виплачувати роялті лейблам "як спотифай" через кілька місяців, каже @durov", - написав він.

"Ми обговорюємо три-чотири різних сценарію. Якою буде реалізований, говорити передчасно", - заявив Перекопський. Він додав, що компанія веде переговори з усіма найбільшими музичними лейблами, зокрема з власником Warner Music Group Леонідом Блаватником. Можливості завантажувати власні аудіозаписи користувачі соцмережі не втратять, підкреслив Перекопський. Питання про час запуску нового аудиосервиса ще не вирішене.

Свою участь у переговорах підтвердив гендиректор компанії Universal Music в Росії і СНД Дмитро Коннов. На зустрічі з Перекопським також були присутні представники Sony Music Entertainment (Russia). Вони відмовилися коментувати обговорювану модель сервісу.

У прес-службі холдингу USM, володіє близько 40% акцій соцмережі, відмовилися коментувати рішення П.Дурова. Найбільший акціонер "ВКонтакте" - фонд UCP - залишив запит без відповіді.

Нагадаємо, що Spotify - шведський музичний сервіс, що пропонує легальне прослуховування музики. Ціна щомісячної підписки у Spotify варіюється від 5 до 10 дол.