ДТЕК планує направити новий кредит на поповнення обігових коштів та придбання активів

Четвер 27 жовтня 2011 12:47

ДТЕК планує направити новий кредит на поповнення обігових коштів та придбання активів. Про це повідомляє прес-служба підприємства.
"Дана кредитна лінія є однією з найбільших на сьогоднішній день для групи... Залучені кошти планується направити, у тому числі для фінансування придбання нових активів в "традиційних" для нас вугільній та енергетичній галузях, а також на інвестиційні проекти", - відзначив директор з фінансів ДТЕК Всеволод Старухін.
Нагадаємо, раніше ДТЕК підписав угоду з ВАТ "Сбербанк Росії" про відкриття кредитної лінії у розмірі 500 млн дол. в рублях РФ строком на п'ять років.
DTEK ("Донбаська паливно-енергетична компанія") - приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи System Capital Management (СКМ, що належить бізнесменові Рінату Ахметову).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся