ua en ru

Dropbox заявив про крадіжку 68 млн користувацьких акаунтів

Dropbox заявив про крадіжку 68 млн користувацьких акаунтів Фото: онлайн-сервіс Dropbox надає послуги з інтернет-хостингу (Хаkep.ru)

Американський файловий хостер уже розіслав своїм клієнтам листи з попередженнями та інструкціями щодо скидання пароля

Онлайн-сервіс Dropbox повідомив про крадіжку акаунтів і паролів 68 мільйонів своїх користувачів, про долю яких у даний час немає жодних даних. Про це з посиланням на атаковану хакерами інтернет-компанію повідомляє в четвер 1 вересня видання The Wall Street Journal.

Як зазначається, керуюча файловий хостингом компанія вже розіслала клієнтам листи з попередженнями та інструкціями щодо скидання пароля.


Зокрема, проблема торкнулася користувачів, що не змінювали свого паролю із середини 2012 року. За словами представника американської IT-компанії, інцидент стався в результаті зміни алгоритмів шифрування, які Dropbox використовував до 2013 року.

Витік даних про користувачів хмарного сервісу стався два тижні тому, проте відомо про це стало тільки сьогодні.

Нагадаємо, у травні комп'ютери українців атакував вимагач Petya. Як зазначалося, вірус "Петя" поширювався за допомогою спам-розсилки, зокрема, за рахунок того, що кіберзловмисники розміщували у тілі інфікованого листа гіперпосилання на сервіс зберігання даних Dropbox.