ua en ru

Донецька мерія уточнила, що 4-5 жовтня через обстріл загинули 7 мирних жителів, 20 поранені

Донецька мерія уточнила, що 4 та 5 жовтня в результаті обстрілу загинули 7 мирних жителів, 20 поранені.

Донецька мерія уточнила, що 4 та 5 жовтня в результаті обстрілу загинули 7 мирних жителів, 20 поранені. Про це повідомляє прес-служба міської ради Донецька.

"За уточненими даними 4 та 5 жовтня в Донецьку в результаті артобстрілів були пошкоджені житлові об'єкти більш ніж на 20 вулицях Київського, Куйбишевського та Петрівського районів. Загинули 7 мирних жителів, ще 20 отримали поранення різного ступеня тяжкості", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що перша половина дня у місті пройшла неспокійно. У Кіровському, Будьонівському, Калінінському, Ворошиловському та Київському районах періодично чути гарматні залпи. При цьому комунальні підприємства і громадський транспорт працюють у штатному режимі.

О 10:50 сталося аварійне відключення живильної підстанції Північна, в результаті знеструмлені 16 підстанцій. Всього по місту залишаються без електропостачання 52 підстанції.

Нагадаємо, раніше в прес-службі мерії повідомляли, що в результаті бойових дій 5 жовтня в Донецьку загинули 2 мирних жителя, ще 13 отримали осколкові поранення різного ступеня тяжкості.