ru ua

На Донбасі почастішали випадки застосування безпілотників з боку бойовиків, - СЦКК

На Донбасі почастішали випадки застосування безпілотників з боку бойовиків, - СЦКК Фото: бойовики на Донбасі (twitter.com/borisich_glass)

В зоні АТО українська сторона вчора зафіксувала політ трьох безпілотників

В зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі почастішали випадки застосування безпілотників з боку бойовиків. Про це йдеться в повідомленні української сторони Спільного центру контролю і координації в Facebook.

Повідомляється, що протягом 4 жовтня підрозділи ЗСУ уздовж лінії розмежування зафіксували польоти 3 БПЛА. Два з них були запущені з територій ОРЛО, один - з території ОРДО. При цьому два безпілотника використовувалися в нічний час доби.

"Маршрути прольотів цих БПЛА свідчать про те, що їх використовують не тільки для розвідки позицій підрозділів ЗСУ, але й інших військових об'єктів, розташованих в глибині території України", - йдеться в повідомленні.

Українська сторона заявляє, що ці факти свідчать про продовження провокаційних дій з боку бойовиків для подальшого загострення конфлікту.

УКРАЇНСЬКА СТОРОНА СЦКК: НЗФ ОРЛО І ОРДО ПРОДОВЖУЮТЬ ПРОВОДИТИ РОЗВІДКУ ЗА ДОПОМОГОЮ БЕЗПІЛОТНИХ ЛЕТАЛЬНИХ АПАРАТІВ Укра...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 5 жовтня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ виявила схованку з боєприпасами та вибухівкою в зоні АТО на Донбасі.