Між ДНР і ЛНР назріває конфлікт після заяв про "Малоросію", - розвідка

НовиниПолітика    26.07.2017 - 10:39
Фото: Ігор Плотницький (glava-lnr.su)
Фото: Ігор Плотницький (glava-lnr.su)

Ватажок ЛНР розпорядився зібрати компромат на Захарченка

На окупованому Донбасі між самопроголошеними "республіками" назріває конфлікт після заяв про створення так званої "Малоросії". Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України у Facebook.

Повідомляється, що у зв'язку із зменшенням обсягів фінансування з боку Росії на окупованому Донбасі спостерігається подальше зростання протиріч між ватажками ДНР і ЛНР.

"У відповідь на одноосібне проголошення Олександром Захарченком так званої "Малоросії" Ігор Плотницький почав збір матеріалів про розкрадання російських фінансових надходжень керівництвом ДНР", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, в ЛНР почали формувати доказову базу фактів корупції в ДНР для подальшої передачі російським кураторам.

"Основою доказової бази є факти розкрадання ресурсів так званої "Програми гуманітарної допомоги населенню", яка фінансується РФ. За зібраною ЛНР інформацією, більша частина коштів була викрадена представниками ДНР під виглядом виплат соціальної допомоги "особам-привидів", в тому числі ветеранам Другої світової війни, з використанням документів і бази даних українських соціальних служб, захоплених в 2014 році", - йдеться в повідомленні.

 

Обстановка на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей станом на 26 липня В умовах зменшення об...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 26 липня 2017 р.

 

Нагадаємо, раніше Молдова розкритикувала заяву ДНР про створення "Малоросії".

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top