На Донбасі перебуває близько 6 тис. російських військових, - Генштаб

НовиниНадзвичайні події    10.09.2017 - 00:56
Фото: Владислав Селезньов (youtube.com/Військове телебачення України)
Фото: Владислав Селезньов (youtube.com/Військове телебачення України)

Російські кадрові військові, в тому числі і керівний склад, не припиняють прибувати на окуповані території

На окупованих бойовиками територіях Донбасу нині перебуває близько 6 тисяч російських військовослужбовців. Про це повідомив спікер Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов у інтерв’ю "Радіо Свобода".

"До 6 тисяч російських військовослужбовців перебуває на тимчасово окупованій території Донбасу і до 40 тисяч російсько-терористичних бойовиків, а також місцевих маргіналів, які виконують завдання у складі першого та другого армійських корпусів, які функціонально підпорядковуються Збройним силам Російської Федерації", - розповів він.

Зі слів Селезньова фактично ці групи "виконують роль окупаційних військ на території України".

Спікер Генштабу також зазначив, що російські кадрові військові, в тому числі і керівний склад, не припиняють прибувати на окуповані території Східної України.

"Є безпосередні військові керівники, які на рівні від командира роти і вище, виконують завдання за принципом "відрядження" на певний час", – розповів Селезньов.

Нагадаємо, спікер Генштабу повідомив, що Слідчим комітетом Російської Федерації порушено 30 кримінальних справ стосовно учасників АТО на Донбасі.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top