На Донбасі за місяць зафіксовано більше 1 тис. порушень режиму тиші, - Геращенко

НовиниПолітика    29.11.2016 - 20:41
Фото: Ірина Геращенко розповіла про результати зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки"
Фото: Ірина Геращенко розповіла про результати зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки"

На зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки" були присутні експерти з військових питань

На Донбасі за поточний місяць зафіксовано більше 1 тис. порушень режиму тиші. Про це за результатами зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки" повідомила віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

За словами Геращенко, на зустрічі глав МЗС "нормандської четвірки" були присутні експерти з військових питань.

"В нашій делегації також були експерти з військових питань, що працюють в безпековій групі. За цей місяць зафіксовано більше, аніж 1060 порушень режиму тиші, випущено боєснарядів вагою більше 132 тон, які мали завезти щонаймеше 27 "Камазів" чи "Уралів", випущено більше 6000 мін", - повідомила вона.

Крім того, вона наголосила на тому, що досі не відбулося розведення сил у Станиці Луганській, а також повідомила про зростання кількості нападів на представників СММ ОБСЄ.

"Досі не розведено живу силу і техніку поблизу Станиці Луганської. Все більше фактів агресії проти СММ ОБСЄ, цього року кількість інцидентів проти спостерігачів виросла в два рази", - наголосила вона.

Також Україна наполягає на демілітаризації Дебальцевого, на цілодобовому чергуванні місії СММ ОБСЄ і безпеці роботи спостерігачів та повному іх допуску на всю окуповану територію. 

"Клімкін навів фактаж, коли РФ через своі безпілотники здійснює розвідку чи навіть наводку на українські території", - додала вона.

 

Зустріч міністрів закордонних справ нормандського формату розпочалася з обговорення гуманітарної проблематики. Саме за н...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 29 листопад 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зо словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, без закриття кордону збройні провокації проти ЗСУ продовжуватимуться.

On Top