ua en ru

На Донбас намагалися ввезти обладнання для майнінгу криптовалют

16:37 06.02.2018 Вт
1 мин
Устаткування, вартістю в 100 тис. гривень, затримали на КПВВ "Новотроїцьке"
На Донбас намагалися ввезти обладнання для майнінгу криптовалют Фото: майнінг (pixabay.com-rebcenter-moscow)

Прилад для майнінгу криптовалюти за понад 100 тисяч гривень намагались перевезти до Донецька. Про це повідомили у прес-центрі Державної прикордонної служби України.

Автомобіль марки "Фольксваген" із обладнанням затримали у вівторок, 6 лютого, на контрольному пункті в'їзду-виїзду (КПВВ) "Новотроїцьке".

"Під час його перевірки прикордонники Донецького загону спільно з працівниками ДФС з’ясували, що водій, громадянин України, намагався перемістити в багажному відділені серед особистих речей прилад для майнінгу криптовалюти. Попередня вартість такого приладу складає понад 100 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.

Наразі громадянина та товар передано Державній фіскальній службі для прийняття правового рішення.

Нагадаємо, як стало відомо 1 лютого 2018 року, Служба безпеки України і Генпрокуратура викрили механізм фінансування терористичних організацій "ДНР/ЛНР" через конвертацію криптовалют. Так звані "ферми" з майнингу криптовалют у Києві та Черкасах організувала група громадян Росії та України.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: