Донбас за останні дні залишили 265 місцевих жителів

НовиниНадзвичайні події    20.03.2015 - 10:36

Територію Донецької та Луганської областей за останні дні залишили 265 місцевих жителів. Про це в ході брифінгу заявила глава прес-служби ДержНС Наталія Бистра, передає кореспондент РБК-Україна.

"За два останні дні в Донецькій області залишила свої будинки 251 особа - це жителі регіону, серед яких 2 дітей шкільного віку та 2 літні людини, які не можуть самостійно пересуватися", - уточнила Бистра.

Також, за її словами, велику допомогу з вивезення людей з територій, окупованих терористами, надають громадські організації, благодійні фонди та волонтери.

"Так, днями в Луганській області гуманітарною місією допомоги мирному населенню із зони військового конфлікту "Пролісок" вдалося вивезти 14 осіб з міста Луганськ... 18 березня була ще одна спроба вивезти на автобусі 45 осіб з Луганська на територію, яку контролює уряд України, але на блокпосту вони були затримані військовими так званої "ЛНР" і повернуті до міста Луганськ. В автобусі були в основному жінки, літні люди, особи з обмеженими можливостями, а також діти з батьками", - розповіла Бистра.

Раніше повідомлялося, що з районів проведення антитерористичної операції з Донбасу і тимчасово окупованого Криму переселено більше 788 тис. людей.

Нагадаємо, за час проведення АТО на Донбасі цю зону покинули більше 300 тис. сімей.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top