Частка ЄС у зовнішній торгівлі України складає понад 40%, - Порошенко

НовиниЕкономіка    21.11.2016 - 12:00
Фото: Порошенко розповів про частку ЄС у зовнішній торгівлі України
Фото: Порошенко розповів про частку ЄС у зовнішній торгівлі України
Порошенко назвав Україну головним єврооптимістом Європи Хорватія готова поділитися з Україною досвідом створення законів за євростандартами

Ринок ЄС потроху починає компенсувати колосальний удар РФ по українській економіці

Частка Європейського союзу у зовнішній торгівлі України становить 41%. Про це сьогодні під час урочистих заходів з нагоди Дня гідності і свободи заявив президент Петро Порошенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Угода (про асоціацію з ЄС - ред.) вже почала давати результат. Частка ЄС у нашій зовнішній торгівлі складає вже 41%", - заявив Порошенко.

Голова держави зазначив, що ринок ЄС потроху починає компенсувати колосальний удар по економіці, соціальній сфері і рівню життя, який завдала Росія, розв'язавши війну.

"Наша держава твердо відчуває солідарну і потужну підтримку демократичного світу, у першу чергу країн G7, країн ЄС. Я щиро вдячний лідерам США, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії за ухвалене днями рішення продовжити санкції проти РФ до припинення агресії проти України", - сказав президент.

Він зазначив, що сподівається на такий самий підхід в острові чергового рішення Ради ЄС щодо продовження дій секторальних та економічних санкцій проти РФ.

Нагадаємо, за результатами 9 місяців 2016 року експорт до країн Європейського союзу становив 37,7%, збільшившись, в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, на 4,7%.

Читайте в розділі

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить близько 23 млрд гривень

Данилюк закликав парламент проголосувати за реформу ДФС

Кабмін розподілив 100 млн гривень на виплату компенсації за житло 240 сім'ям військових

On Top