Частка ЄС у зовнішній торгівлі України складає понад 40%, - Порошенко

НовиниЕкономіка    21.11.2016 - 12:00
Фото: Порошенко розповів про частку ЄС у зовнішній торгівлі України
Фото: Порошенко розповів про частку ЄС у зовнішній торгівлі України

Ринок ЄС потроху починає компенсувати колосальний удар РФ по українській економіці

Частка Європейського союзу у зовнішній торгівлі України становить 41%. Про це сьогодні під час урочистих заходів з нагоди Дня гідності і свободи заявив президент Петро Порошенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Угода (про асоціацію з ЄС - ред.) вже почала давати результат. Частка ЄС у нашій зовнішній торгівлі складає вже 41%", - заявив Порошенко.

Голова держави зазначив, що ринок ЄС потроху починає компенсувати колосальний удар по економіці, соціальній сфері і рівню життя, який завдала Росія, розв'язавши війну.

"Наша держава твердо відчуває солідарну і потужну підтримку демократичного світу, у першу чергу країн G7, країн ЄС. Я щиро вдячний лідерам США, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії за ухвалене днями рішення продовжити санкції проти РФ до припинення агресії проти України", - сказав президент.

Він зазначив, що сподівається на такий самий підхід в острові чергового рішення Ради ЄС щодо продовження дій секторальних та економічних санкцій проти РФ.

Нагадаємо, за результатами 9 місяців 2016 року експорт до країн Європейського союзу становив 37,7%, збільшившись, в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, на 4,7%.

Порошенко назвав Україну головним єврооптимістом Європи Хорватія готова поділитися з Україною досвідом створення законів за євростандартами
Читайте в розділі

У Когута спростували інформацію про приналежність підприємства "Укрспецполіграфія" до ЄДАПС

НБУ знизив курс золота до 328,22 тис. гривень за 10 унцій

Ціна нафти Brent піднялася вище 54 доларів за барель

On Top