Боргова криза єврозони стане центральною темою саміту міністрів фінансів G20 в Парижі

Боргова криза єврозони стане центральною темою дводенного саміту міністрів фінансів і глав центробанків G20, який стартує в Парижі сьогодні. Зниження міжнародним рейтинговим агентством Standard & Poor's (S & P) довгострокового суверенного кредитного рейтингу Іспанії на один щабель - з АА до АА- наочно продемонструвало, що під загрозою перебуває куди більша, ніж грецька, економіка регіону. "Зустріч буде проходити під егідою розв'язання кризи в єврозоні, пошуку шляхів для її подолання. Успіх G20 буде визначатися конкретними кроками щодо забезпечення стабільності регіону", - повідомило сьогодні джерело в Міністерстві фінансів Франції, передає Reuters.
Дану зустріч можна розглядати як підготовчу майданчик для майбутнього саміту Євросоюзу, який відбудеться 23 жовтня 2011р. На ньому також в першу чергу будуть обговорюватися питання подолання боргової кризи в контексті розширення повноважень Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF) і рекапіталізації банків.Зазначимо, що зустріч представників G20 на рівні глав фінансових міністерств і центробанків 14 і 15 жовтня 2011р. стане останнім підготовчим заходом до саміту "великої двадцятки" в Каннах 3 та 4 листопада ц.р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся