Долгополов знявся з тенісного турніру в Індіан-Уеллсі

Долгополов знявся з тенісного турніру в Індіан-Уеллсі Фото: Долгополов не зміг продовжити матч

Українець другий раз в цьому сезоні не зумів завершити поєдинок через травму

Перша ракетка України Олександр Долгополов завершив свій виступ на турнірі в Індіан-Уеллсі у другому колі. Про це повідомляється на сайті бойльшого тенісу України.

Українець виграв перший сет матчу проти німця Філіпа Кольшрайбера. Другий сет почався з обміну брейками, але в третьому геймі за рахунку 40-0 на подачі Кольшрайбера, Долгополов прийняв рішення знятися з матчу через травму ноги.

Два тижні тому на турнірі в Ріо-де-Жанейро, українець не зміг дограти чвертьфінальний поєдинок проти Пабло Карреньо-Бустер, відмовившись від продовження зустрічі на початку третього сету.

Для Філіпа Кольшрайбера перемога над Долгополовим стала 400 в кар'єрі, а в третьому колі суперником німецького тенісиста став третій сіяний турніру - Стен Ваврінка з Швейцарії.

Нагадаємо, перша ракетка України Олександр Долгополов впевнено пройшов у другий раунд тенісного турніру серії ATP Masters 1000 з призовим фондом 6,993 млн доларів, який проходить в американському Індіан-Уеллсі.