Борг споживачів перед "Нафтогазом" за минулий тиждень скоротився на 0,2% - до 20,3 млрд грн

Середа 18 червня 2014 18:30
Заборгованість споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень скоротилася на 0,2% (або 50 млн грн) і на 17 червня склала 20,3 млрд грн.

Заборгованість споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень скоротилася на 0,2% (або 50 млн грн) і на 17 червня склала 20,3 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Станом на 17 червня 2014 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ (виробляють теплову енергію для забезпечення опалення та підігріву води для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів), ТЕЦ (здійснюють виробництво тепло - і електроенергії для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів) і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" становить 20,3 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість за даними категоріям споживачів зменшилася на 0,05 млрд грн (0,2%)", - йдеться в повідомленні.

При цьому борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії становить 92% цієї суми, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - майже 7%, борг прямих промислових споживачів - близько 1%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся