ua en ru

Борг споживачів перед "Нафтогазом" за минулий тиждень збільшився на 0,9% - до 19,8 млрд грн

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень збільшилася на 0,9% (або 168 млн грн) і станом на 13 серпня склала 19,8 млрд грн.

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" за минулий тиждень збільшилася на 0,9% (або 168 млн грн) і станом на 13 серпня склала 19,8 млрд грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Нафтогазу".

"За звітній період борг перед компанією збільшився, в основному, за рахунок ПАТ "Полтаваобленерго" - 61 млн грн; ПАТ "Київенерго" - 42 млн грн; ПАТ "Енергомашспецсталь" - 13 млн грн; КП "Харківські теплові мережі" - 10 млн грн. Повністю розрахувалось з боргами ПАТ "Дніпроазот" (майже 40 млн грн)", - коментують в "Нафтогазі".

Із загальної суми борг підприємств ТКЕ (виробляють теплову енергію для забезпечення опалення та підігріву води для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів) і ТЕЦ (здійснюють виробництво тепла- і електроенергії для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів) за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить 89%, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - майже 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 1%.