Борг населення з оплати послуг ЖКГ в жовтні склав 28,4 млрд гривень

Фото: борг населення за послуги ЖКГ знову почав зростати (РБК-Україна)
Фото: борг населення за послуги ЖКГ знову почав зростати (РБК-Україна)

Середні нарахування на одного власника особового рахунку склали 803 гривні

Заборгованість населення України (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції) по оплаті житлово-комунальних послуг у жовтні 2017 р. порівняно з вереснем 2017 р. виросла й на кінець жовтня склала 28,4 млрд гривень. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).

Так, заборгованість населення за централізоване опалення і гаряче водопостачання на кінець жовтня склала 7,4 млрд грн, на оплату електроенергії - 3,5 млрд грн, за газопостачання - 12,1 млрд грн, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій - 3 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення - 2 млрд грн, за вивезення побутових відходів - 0,4 млрд грн.

Нагадаємо, у вересні 2017 р. борг населення за житлокомпослуги становив 26,8 млрд грн.

У жовтні 2017 р. населенням країни сплачено за житлово-комунальні послуги 4,3 млрд грн (72,4% нарахованих за цей період сум), за електроенергію 2,4 млрд грн (92,2% нарахованих за цей період сум). Серед регіонів найвищий середній по країні рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Рівненській області (115,9%), найнижчий - у Луганській (41,4%).

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год), на одного власника особового рахунку у жовтні 2017 р. становили 803 грн.

На виконання постанови Кабінету міністрів України від 27 червня 2003 року № 976 "Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово‐комунальні послуги" у січні-жовтні 2017 р. з населенням було укладено 75,3 тис. договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості. Загальна сума, на яку було укладено договори в частині погашення реструктуризованої заборгованості, становила 346,8 млн грн, а сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 141,3 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся