Борг Києва перед "Київенерго" за опалення і гарячу воду складає 3,8 млрд гривень

Борг Києва перед "Київенерго" за опалення і гарячу воду складає 3,8 млрд гривень
Фото: столиця нарощує борги за опалення і гарячу воду (Київенерго)

Найбільшу заборгованість перед "Київенерго" мають населення і житлово-експлуатаційні організації

Борг Києва перед ПАТ "Київенерго" за опалення та гарячу воду станом на 1 червня 2017 року становить 3,8 млрд гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Київенерго".

"Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" на 1 червня склала 3,8 млрд гривень", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, найбільшу заборгованість перед "Київенерго" мають населення і житлово-експлуатаційні організації столиці - 1,6 млрд гривень і 798,4 млн. гривень відповідно.

Крім того, зазначається, що станом на 1 червня 2017 року заборгованість організацій, які фінансуються з держбюджету, склала 82,1 млн гривень, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій - 1,1 млрд гривень.

"Сумарна заборгованість населення за опалення і гарячу воду перед "Київенерго" на 1 червня 2017 р. склала 1,6 млрд гривень.

Заборгованість мешканців столиці за опалення становить 1,1 млрд гривень, борг за гарячу воду – 495,3 млн гривень", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на 1 травня борг Києва за електроенергію перед енергетичним комплексом "Київенерго" перевищив 1 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся