Договір про продаж "Правекс-Банку" Дмитру Фірташу розірвано

П'ятниця 29 травня 2015 14:31
Договір про продаж "Правекс-Банку" Дмитру Фірташу розірвано
Фото: "Правекс-Банк"

Власник 100% акцій банку так і не отримав від контролюючих органів дозволу на завершення угоди

"Інтеза Санпаоло", одна з найбільших банківських груп єврозони, розірвала договір продажу 100% акцій українського дочірнього банку ПАТКБ "Правекс - Банк" компанії Centragas Holding Gmbh. Про це повідомляє прес-служба банку. 

За даними фінустанови, договір був укладений 23 січня 2014 р. причина його розірвання - до поточного моменту банк так і не отримав дозвіл від контролюючих органів на завершення угоди. "розірвання договору не має суттєвого впливу на звіт про доходи та баланс групи - дочірній банк і далі буде враховуватися в консолідованій звітності", - повідомляє прес-служба "Правекс-Банку".

За даними НБУ на 1 січня 2015 р., "Правекс-Банк" відноситься до третьої групи банків за розміром активів.

"Інтеза Санпаоло" - лідер в Італії за всіма напрямками банківської діяльності. Група представлена також у Центральній і Східній Європі, в країнах Близького Сходу і Північної Африки. Станом на 30 січня 2015 р. її ринкова вартість становила 43,3 млрд євро.

Centragas Holding AG є аффільованою з Group DF, що належить бізнесменові Дмитру Фірташу.

Нагадаємо, на початку травня США заявило про подання апеляції на відмову суду про екстрадицію українського бізнесмена Дмитра Фірташа з Австрії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся