Додон назвав Захід відповідальним за відправку військових Молдови в Україну

НовиниПолітика    09.09.2017 - 00:25
Фото: Ігор Додон (kremlin.ru)
Фото: Ігор Додон (kremlin.ru)

Молдавські військові відправилися на навчання всупереч наказу Додона

Президент Молдови Ігор Додон заявив, що Захід несе відповідальність за відправку молдавських військовослужбовців в Україну. Таку думку висловив Додон на брифінгу в п'ятницю після того, як всупереч його наказу молдавські військові вирушили на навчання, передає point.md.

"Ми отримали нове підтвердження того, що нинішня влада під керівництвом демократів має намір виконувати будь-які вказівки заокеанських політичних партнерів, головна мета яких - включення молдавської армії в натовську обойму, нехай навіть і на неофіційному рівні, а також її використання в можливих протистояннях геополітичного характеру", - заявив глава Молдови.

Додон вважає, що цей і попередні конфлікти проєвропейського уряду з президентом "доводять стратегічну важливість для Заходу участі Молдови у військових навчаннях НАТО".

За його словами, "щоб задовольнити натовських генералів і обійти заборону головнокомандувача, уряд пішов на хитрощі, відправивши військових нібито на стажування".

Нагадаємо, раніше президент Молдови Ігор Додон у п'ятницю, 8 серпня, підписав указ про заборону військовим залишати межі країни для участі в навчаннях та інших подібних заходах. За його словами, ніхто не покине територію Республіки Молдова без письмової згоди верховного головнокомандуючого.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top