Видобуток вугілля в Україні в липні зменшився на 26,9%

Видобуток вугілля в Україні в липні зменшився на 26,9%
Фото: видобуток вугілля в Україні істотно впав (dtek.com)

За минулий місяць в Україні видобули 1,9 млн тонн вугілля

Видобуток кам'яного вугілля в Україні (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та частині зони проведення АТО) в липні 2017 р. порівняно з відповідним періодом 2016 р. зменшився на 26,9% і склав 1,9 млн тонн. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат) в сьогоднішньому звіті щодо промислового виробництва в Україні.

При цьому видобуток вугілля до червня 2017 р. скоротився на 1,9%. За 7 місяців було видобуто 14,4 млн тонн вугілля, що на 12,2% менше відповідного періоду 2016 р.

Зазначимо, видобуток вугілля в Україні суттєво скоротився з початку бойових дій на Донбасі навесні 2014 р., адже саме там знаходилася велика частина вугільних шахт країни.

26 січня 2017 року під керівництвом кількох народних депутатів почалася блокада окупованих районів Донбасу.

16 березня 2017 року президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про транспортну блокаду окупованих районів Донбасу, згідно з яким було припинено переміщення вантажів (у тому числі, і вугілля) через лінію дотику.

Нагадаємо, видобуток вугілля в Україні за 2016 рік виріс на 4,7%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся