ДНР має намір створити інфосайт для дестабілізації ситуації в усіх регіонах України

Середа 25 травня 2016 13:13
ДНР має намір створити інфосайт для дестабілізації ситуації в усіх регіонах України
Фото: глава" ДНР Олександра Захарченко

Глава" ДНР додав, що новостворений сайт буде максимально захищений

У самопроголошеній "Донецької народної республіки" (ДНР) планують створити спеціальний інтернет-ресурс з назвою Інформаційне Бюро "Південний Схід". Про це заявив глава" ДНР Олександра Захарченко в ході онлайн-конференції з мешканцями Херсонської області.

"Я вирішив дати доручення моїм помічникам створити спеціальний ресурс в інтернеті з робочою назвою Інформаційне Бюро "Південний Схід". На цьому ресурсі ми публікуватимемо "Зведення Інформбюро". Працювати цей ресурс буде за принципом "народного кореспондента". Тобто люди з усіх земель України можуть надсилати на цей сайт інформацію, яка викриває владу з її політичним терором, самих терористів з каральних батальйонів і ультранаціоналістичних партій", - повідомив Захарченко.


"Голова" ДНР додав, що новостворений сайт буде максимально захищений.

"Якщо будете писати на нього – використовуйте або плаваючі IP, або інші способи відходу від можливості ідентифікувати", - порадив Захарченко.

Нагадаємо, раніше ватажок ДНР заявив про готовність надати допомогу сепаратистських виступів в Одесі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся