В ДНР/ЛНР надалі погіршується соціально-економічна ситуація, - Слободян

НовиниПолітика    17.11.2016 - 15:24
Фото: Олег Слободян
Фото: Олег Слободян

Так, мова йде про затримки виплати пенсій та зарплат бюджетникам

Помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян заявив, що соціально-економічна ситуація в окремих районах Донецької та Луганської областей зазнає подальшого погіршення зазнає, передає прес-служба Державної прикордонної служби.

"Подальшого погіршення зазнає соціально-економічна ситуація в окремих районах Донецької та Луганської областей… Це супроводжується системними затримками або частковою виплатою пенсій, заробітних плат працівникам бюджетної сфери та навіть незаконних збройних формувань. Основною причиною такого стану справ є суттєве зменшення фінансування з боку Росії, яке дозволяло їм утримуватись на плаву вже протягом понад двох років", - зазначив він.

При цьому Лободян наголосив, що жорстка позиція російських кураторів у питанні фінансування спонукає сепаратистську владу до пошуку нових джерел наповнення "бюджету", як правило - за рахунок посилення тиску на місцеве населення регіону та бізнес. Зокрема, вводяться нові та підвищуються розміри наявних податків і зборів, здійснюється примусове стягнення боргів за комунальними платежами тощо.

Нагадаємо, у так званих "Донецькій/Луганській народних республіках" (ДНР/ ЛНР) працівники отримують зарплату продуктами харчування з "гуманітарної допомоги".

Теги публікації: ДНР, ЛНР  Популярні теги: Київ, Порошенко Петро, Курс долара, новини України, ООС
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся