ru ua

У ДНР/ЛНР почалася паніка через перекидання військових РФ в Сирії, - ІС

У ДНР/ЛНР почалася паніка через перекидання військових РФ в Сирії, - ІС Фото: Дмитро Тимчук

На Донбасі поширюються чутки про посилення контролю на кордоні зі сторони РФ

На територіях, підконтрольних самопроголошеним Донецькій та Луганській "народним республікам" почалася паніка в результаті рішення Генштабу РФ про виведення військових для перекидання в Сирію. Про це у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Наказ Генштабу ЗС РФ на вивід РФ з Донбасу деяких регулярних російських військ і окремих найбільш боєздатних формувань російських найманців для подальшої відправки до Сирії став причиною для паніки в "ДНР" і "ЛНР". Керівництво місцевих терористів вважає, що Москва відмовляється від планів подальшої ескалації конфлікту на Донбасі і кидає місцевих терористів напризволяще", - повідомив Тимчук.

За його словами, також з'явилися чутки про те, що Прикордонна служба ФСБ РФ готується посилити кордон з окупованими бойовиками районами Донбасу, щоб запобігти потраплянню на територію РФ "небажаних елементів" з власних найманців і місцевих бойовиків.

"У багатьох бандформуваннях і "органах управління" 1-го і 2-го "армійських корпусів" спостерігається виїзд російських "радників" з числа кадрових офіцерів ЗС РФ на територію Росії. На даний момент немає інформації про те, чи йдеться про ротацію, або ГШ ЗС РФ дійсно скорочує формат військової "допомоги" місцевим бойовикам", - зазначив Тимчук.

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».Ситуация в зоне АТО на протяжении прошедших суток оставалась ...

Posted by Дмитрий Тымчук on 21 сентября 2015 г.

Нагадаємо, ДНР/ЛНР пропонують Україні провести місцеві вибори 21 лютого 2016 р.