ДНР не буде "націоналізувати" завод "Стірол", - ІС

НовиниЕкономіка    10.03.2017 - 12:07
Фото: ДНР передумала "націоналізувати" завод Фірташа
Фото: ДНР передумала "націоналізувати" завод Фірташа

"Керівництво республіки" передумало забирати завод з-за серйозної підтримки Фірташа у РФ

"Керівництво Донецької народної республіки" передумало "націоналізувати" завод "Стирол", який належить українському бізнесменові Дмитру Фірташу. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Керівництво ПАТ "Концерн Стирол" (м. Горлівка, перереєстрований на підконтрольній території Україні у м.Черкаси) інформувало працівників підприємства про те, що "націоналізації" заводу з боку ДНР не відбудеться", - написав Тимчук.

 

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление». За недельный период с 2 по 8 марта с.г. «1 АК ДНР» и «2 АК ЛН...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 10 березень 2017 р.

За його словами, причиною такої "зміни курсу" стала наявність серйозної підтримки у РФ власника заводу Дмитра Фірташа.

Також персонал запевнили, що зарплата і далі буде виплачуватися у гривнях, при цьому кожен працівник заводу щомісяця буде отримувати додаткову відпустку строком на 2 доби для виїзду на підконтрольну Україні територію для отримання виплат в банкоматі.

При цьому керівництво заводу повідомило про те, що працівникам, під загрозою штрафів, необхідно вступити до "громадських організацій ДНР" (наприклад, для молоді – "ГО Молода республіка"), а також в обов'язковому порядку придбати стартові пакети мобільного оператора "Фенікс".

Нагадаємо, раніше завод "Стирол" був включений до "списку націоналізації" ДНР.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top