У ДНР бойовикам доручили створити підсобні господарства "для самозабезпечення"

НовиниНадзвичайні події    26.09.2016 - 10:55
Фото: бойовики ДНР
Фото: бойовики ДНР

Крім того, в Донецьку зафіксовано військовослужбовців РФ

Бойовикам самопроголошеної "Донецької народної республіки" доручили до 1 листопада створити підсобні господарства "для самозабезпечення". Про це на своїй сторінці в Facebook заявив лідер групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук.

"В "1-м АК ДНР" йде масштабна "модернізація озброєння та військової техніки". Так, в окремому танковому батальйоні "Дизель" бойовики та російські фахівці активно модернізують танки типу Т-72А, встановлюючи комплекти динамічного захисту "Контакт-1" (дані комплекти застарілого динамічного захисту завезені у великій кількості з РФ). У "мотострілкових підрозділах" "ДНР" на бронетехніку прикріплюються кустарно виготовлені протикумулятивні екрани (решітки)", - написав Тимчук.

Крім того, за його словами, в окупованому Донецьку в районі автостанції "Центр" (центральна частина міста) зафіксовані військовослужбовці РФ.

"Дана в/ч - один з батальйонів 346-ї окремої бригади спецназу ГРУ. Постійне місце дислокації - закрите містечко "Сенеж", м. Солнєчногорськ Московської області, РФ", - додав він.

 

Оперативні дані групи «Інформаційне Опір». Протягом минулих вихідних (24-25.09.2016) російсько-ті...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 25 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ДНР бойовики проводять кампанію з "дезінформації розвідки Збройних сил України".

On Top