Дніпропетровська область щомісяця перераховувала команді Януковича 2 млрд гривень, - Єнін

НовиниПолітика    20.09.2016 - 21:25
Фото: заступник генпрокурора Євген Єнін
Луценко усунув прокурорів, які фігурують у конфлікті з НАБУ Луценко заявив про викриття масштабної "податкової схеми" в ювелірній галузі

Суми виводилися за межі України за допомогою спеціальних фінансових схем

З території Дніпропетровської області щомісяця команді екс-президента України Віктора Януковича перераховувалися 2 млрд гривень. Про це розповів заступник генерального прокурора Євген Єнін в програмі "Про політику" в ефірі каналу "Еспрессо" у вівторок, 20 вересня.

"Значна кількість фінансових махінацій за час уряду Януковича фактично у всіх можливих сферах господарської діяльності...реалізувалася на так званих фінансових "майданчиках", наприклад, лише з території Дніпропетровської області щомісяця надходила "готівка" у сумі близько 2 млрд гривень...після цього зазначені кошти переводилися в валюту і переводилася за кордон", - сказав Єнін.

Він уточнив, що такі суми виводилися за межі України за допомогою спеціальних фінансових схем через конвертаційні центри, а також за допомогою ПДВ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Латвія надасть Україні допомогу у поверненні заарештованих коштів чиновників Януковича.

Читайте в розділі

З мантією на вихід: зліт і падіння судді Оксани Царевич

В процесі "інвентаризації" МЕРТ знайшло 300 держпідприємств

ВСУ отримає нові сухпайки, розроблені на основі досвіду НАТО та національної кухні

On Top