ru ua

Дніпро - Севілья: Щоб виграти Лігу Європи, треба працювати в поті чола, - Унаї Емері

Дніпро - Севілья: Щоб виграти Лігу Європи, треба працювати в поті чола, - Унаї Емері Футбол: Унаї Емері

Іспанець щасливий від перемоги своєї команди

Головний тренер іспанської "Севільї" Унаї Емері після гри з "Дніпром" у фіналі Ліги Європи попросив дати йому час насолодитися переможним моментом. Про це повідомляє сайт УЄФА.

"Це особливий момент. Хотів би подякувати Севілью і всіх наших уболівальників. Ми відчували відповідальність і дуже старалися, щоб їх порадувати. Також я б хотів привітати "Дніпро" та його шанувальників з усієї України. "Дніпро" блискуче грав у турнірі і заслужено дістався до фіналу. Зараз не найкращий час говорити про майбутнє. Я давно зрозумів, що треба вміти насолоджуватися моментом, не мучачи себе думками про те, що буде далі. Ми дуже багато чого вимагали від себе, так що зараз саме час отримати задоволення від свого досягнення. Звичайно, Ліга чемпіонів - це справжній прорив, але про це будемо думати в найближчі дні. Поки ж треба відсвяткувати цей успіх з нашими рідними і близькими, а також з уболівальниками", - сказав Емері.

"Ми прекрасно себе почуваємо і повною мірою усвідомлюємо свою міць. Ми знаємо, наскільки близькі "Севільї", нашому місту, вболівальникам. Коли футбол дарує такий дивний момент, потрібно їм насолоджуватися. Виграти Лігу Європи непросто, адже треба працювати в поті чола, але ми, звичайно ж, не збираємося зупинятися в розвитку. Тепер у нас є Ліга чемпіонів, і ми маємо намір отримати задоволення від участі в ній, адже це приголомшливе змагання", - додав тренер.

Нагадаємо, у фіналі Ліги Європи "Дніпро" програв "Севільї" з рахунком 2:3.