Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи Фото: Дніпро - Русенборг

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Дніпро - Русенборг. Дніпряни грою з норвезькою командою завершують ігровий 2015 рік. Онлайн-трансляція матчу "Дніпро" - "Русенборг" розпочнеться на РБК-Україна 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 1".

10 грудня, 22:05

Дніпропетровськ, "Дніпро-Арена"
Дніпро - Русенборг, 3:0
Гол: Матеус, 37, 67, Шахов, 80
Дніпро: Бойко, Федецький, Чигринський, Гуйє, Матос, Чеберячко, Гама, Едмар, Шахов, Руїс, Матеус
Русенборг: Хансен, Свенссон, Вильялмссон, Скьелвик, Дорсин, Сельмэс, Хелланд, Йенсен, Мидтшо, Де Ланлэй, Содерлунд

90 хв. Хороший удар з лінії штрафного від Матеуса - трохи мимо воріт.

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи85 хв. Замість Руїса виходить Томечак.

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи84 хв. Виходить Сетер замість Дорсена.

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи82 хв. Шахова змінює Безус.

80 хв. ГОЛ! Шахов отримав м'яч у центрі штрафного майданчика і точно пробив повз кіпера!

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи77 хв. Лучкевич вийшов замість Гами.

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи69 хв. Замість Де Ланлея і Хеланна виходять Міккельсен і Конрадсен.

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи63 хв. Едмар виконав грубий підкат біля своєї штрафної.

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи60 хв. Але вже в наступній атаці Матеус виправляється, з близької відстані пробив!

60 хв. Матеус вивалився на побачення з голкіпером, але влучив у поперечину

50 хв. Матеус красиво увірвався в штрафну, спробував накрутити захисників і впав - суддя пенальті не дав.

Продовжуємо

Свисток на перерву

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи38 хв. Шахов грає грубо в центрі поля.

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи37 хв. ГОЛ! Матеус отримав м'яч від Гамори, входить у штрафну, прибирає захисника і б'є повз Хенсена!

34 хв. щось непогане вийшло у дніпрян - Матос змістився в центр і пробив, але Хансен дістав.

27 хв. Після подачі з флангу м'яч дістався до Де Ленлея, який пробив у Бойка.

22 хв. Дніпро кілька разів намагався випросити у судді пенальті, але суддя не ведеться.

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи15 хв. Де Ланлей фолить у центрі поля

12 хв. Бойко тягне!

Дніпро - Русенборг: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи11 хв. Гуйє сфолив у своєму штрафному майданчику - пенальті!

11 хв. Насилу даються атаки Дніпру

4 хв. Хтось із захисників Русенборга вирішив показати техніку в своєму штрафному майданчику, після чого дніпряни, що природно, м'яч забрали собі.

Починаємо!

Тренер "Русенборга" Ингеберсон з оптимізмом дивиться на майбутню гру.

"Для нас це остання гра, і при цьому дуже важлива, оскільки у нас молода команда. А тому матч дуже підходить для того, щоб отримати якийсь урок. Це хороший спосіб чогось навчитися"

Хороші новини перед грою!

Перед фінальним шостим туром обидва суперника позбавлені турнірних завдань.

1. Лаціо - 13 очок
2. Сент-Етьєн - 8 очок
3. Дніпро - 4 очки
4. Русенборг - 2 очки

Дніпряни в дуже поганому стані завершують рік. Команда Маркевича ніяк не може вийти на переможну серію. Незважаючи на непогану гру в Римі, зачепитися за можливе продовження участі в Лізі Європи не вдалося. А в чемпіонаті "Дніпро" поступився третє місце "Зорі".

Плюс до всього, у частині основи команди травми. Ротань Не зіграють, Зозуля, Селезньов і Дуглас, які не можуть повноцінно провести матч. Та й навіщо, якщо матч проти "Русенборга" - лише формальність.

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич:

За десять років моєї роботи в командах, які грали в євротурнірах, вони в кожному матчі вирішували якісь завдання. Дійсно, буде така гра, коли з турнірної точки зору ні "Русенборгу" нічого не потрібно, ні нам. Але все-таки є престиж клубу, в першу чергу, а також країни. Так що постараємося серйозно налаштувати гравців, але у нас є проблеми зі складом. Хто буде "живою", той і вийде на поле".