Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи Фото: Євген Коноплянка

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію матчу Ліги Чемпіонів

Дніпро - Наполі. Витримавши тиск першого матчу, дніпряни відвезли відмінну нічию з Неаполя і спробують закріпити успіх в Києві. Дивитися матч "Дніпро" - "Наполі" можна на каналі "2+2", а онлайн-трансляція матчу розпочнеться на нашому сайті о 21:30.

14 травня, 22:00
Київ, "Олимпийкий"
Дніпро - Наполі, 1:0
Гол: Селезньов, 58
Дніпро:
Бойко, Федецький, Дуглас, Чеберячко, Матос, Канкава, Федорчук, Лучкевич, Ротань, Коноплянка, Селезньов
Наполі: Андухар, Маджо, Альбіоль, Бритос, Гулам, Лопес, Інлер, Кальехон, Габбьядини, Інсіньє, Ігуаїн

90+2 хв ПОПЕРЕЧИНА! Матеус після дальнього закидання бив головою, але стійка врятувала Наполі!

90 хв. Матеус відмінно пробив здалеку, але Андухар дістав м'яч з-під поперечини.

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи86 хв. Замість Коноплянки з'явився Гама.

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи85 хв. Матеус грубо збив гравця суперника.

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи79 хв. Замість Лопеса вийшов Енріке.

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи76 хв. Калініч виходить замість Селезньова.

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи75 хв. Канкава небезпечно зіграв у центрі поля.

74 хв. Лопес небезпечно бив з півкола, але Бойко зіграв впевнено.\

70 хв. Селезньов небезпечно зіграв проти опонента.

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи67 хв. Замість Лучкевича виходить Матеус

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи61 хв. Мертенс з'явився замість Інсіньє.

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи58 хв. ГОЛ!!! СЕЛЕЗНЬОВ!!! Женя точно пробив головою після подачі з флангу від Коноплянки!

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи55 хв. Хамшик вийшов замість Габбьядини

54 хв. Селезньов отримав м'яч в чужій штрафній і пробив з гострого кута, але в руки голкіпера.

49 хв. Лучкевилч отримав м'яч від Селезньова у штрафному, оббіг захисника і пробив повз воріт.

Другий тайм

Перерва

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи44 хв. Федецький збив Інсіньє.

40 хв. Канкава класно пробив головою після пасу Ротаня, але Андухар забрав м'яч.

34 хв. Селезньов пробив здалеку - м'яч від захисника пішов за ворота.

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи28 хв. Габбьядини збив Ротаня в центрі.

Дніпро - Наполі: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи24 хв. Лео Матос грубо зіграв проти опонента на фланзі.

19 хв. Перехоплює поступово м'яч Наполі.

14 хв. Гра проходить на половині поля Наполі.

8 хв. Игуаин вивалився на побачення з Бойком, але Денис впорався з ударом аргентинця.

7 хв. Хороший поки Дніпро. М'яч тримається у дніпрян і високий пресинг дозволяє швидко його повертати.

2 хв. Ігуаїн наніс перший удар у матчі - головою вище воріт.

Поєдинок стартував!

Після виїзної нічиєї з рахунком 1:1 "Дніпро" як ніколи близький до першого у своїй історії єврокубкового фіналу, але і "Наполі" приїде до Києва з твердим наміром завоювати путівку до Варшави, де відбудеться вирішальний матч Ліги Європи УЄФА-2014/15.

Суперники зустрічалися на груповому етапі в сезоні 2012/13. "Дніпро" під керівництвом Хуанде Рамоса виграв вдома з рахунком 3:1 (Федецький 2, Матеус 42, Жуліано 64; Кавані 75 пен), але в матчі переміг "Наполі" з Вальтером Маццаррі біля керма - 4:2 (Кавані 7, 77, 88, 90+3; Федецький 34, Зозуля 52). Едінсон Кавані оформив покер у домашній зустрічі, а в цілому в двох матчах з "Дніпром" уругваєць забив п'ять голів.

Нічия в Неаполі поклала кінець серії дніпропетровців з п'яти поспіль поразок у поєдинках проти італійців, включаючи обидва матчі з "Інтернаціонале" на груповому етапі цієї Ліги Європи.

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич:

"В Італії ми багато в чому не були схожі самі на себе. Але я вважаю, що це повинно пройти. Ми граємо вдома, в першому матчі є хороший результат, тому все має бути нормально. "Наполі" дуже добре використовує стандартні положення. Тому треба звести помилки у своїй штрафній до мінімуму. Ну а самим використовувати ті штрафні, які нам надасть "Наполі". У нас є кому їх виконати, тому для нас цей компонент дуже важливий".