Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи Фото: ФК "Дніпро"

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Дніпро - Лаціо. Дніпропетровський "Дніпро" спробує повторити минулорічний успіх, почавши єврокампанію грою проти римського "Лаціо". Дивитися матч "Дніпро" - "Лаціо" можна на каналі "Футбол 1", а онлайн-трансляція поєдинку на РБК-Україна почнеться в 21:30.

17 вересня, 22:05
Дніпропетровськ, "Дніпро-Арена"
Дніпро - Лаціо, 1:1
Гол: Селезньов, 90+4 - Милинкович-Савич, 34
Дніпро: Бойко, Федецький, Дуглас, Гуйє, Піко, Федорчук, Едмар, Матеус, Ротань, Матос, Селезньов
Лаціо: Маркетті, Конко, Худт, Джентилетти, Раду, Онази, Пароло, Андерсон, Милинкович-Савич, Кишна, Матрі

Кінець матчу! Нічия!

90+4 хв. ГОЛ!!! Селезньов! Головою Женя переправляє м'яч у ворота після подачі Матоса!

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи89 хв. Маурі виходить замість Милинковича-Савича.

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи86 хв. Гама змінює Едмара.

85 хв. Гуйє бив головою після подачі Ротаня, але м'яч пройшов над воротами.

81 хв. Непоганий дальній удар від Едмара, але голкіпер зіграв впевнено.

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи77 хв Кандрева і Кейта змінюють Кишну і Матрі.

75 хв. Матеус шикарно пройшов через половину поля до чужих воріт і був готовий бити, але його удар змогли заблокувати.

70 хв. Матрі спробував перекинути Бойко, але зробив це дуже слабо.

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи66 хв. Раду грубо збив Матеуса.

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи65 хв. Руїс з ходу відзначився попередженням.

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи61 хв. Руїс змінює Федецького.

57 хв. Набагато більше почав атакувати Дніпро. Стало більше небезпечних подач, але ударів поки немає.

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи50 хв. Матеус грубо зіграв проти Худта.

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи46 хв. Данило поміняв Федорчука.

Другий тайм

Перерва

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи45+1 хв. Милинкович-Савич порушив правила в атаці.

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи44 хв. Худт зіграв грубо.

43 хв. Хороша подача від Матоса відправила м'яч на голову Селезньова, який пробив у руки голкіпера.

Дніпро - Динамо: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи34 хв. Гол... Після подачі Милинкович-Савич головою зумів переправити м'яч у ворота!

31 хв. Не можуть команди придумати, як загострити свої атаки.

24 хв. Матеус добре увійшов в чужу штрафну, але прострілити йому не дали.

17 хв. Ой! Матрі вивалився на ворота Дніпра і пробив, але Бойко зумів відбити.

13 хв. Обидві команди вважають за краще атакувати флангами. Але подачі і простріли до воріт не доходять.

7 хв. Спокійний початок матчу. Лаціо трохи більше володіє м'ячем.

2 хв. Матос міг вискочити з м'ячем на голкіпера, але воротар випередив бразильця.

Стартував матч

Дніпропетровський "Дніпро" грою з "Лаціо" розпочинає новий сезон у Лізі Європи, де в минулому році дніпряни дійшли до фіналу. Повторення подібного досягнення від команди Маркевича зараз не чекають, але "впасти в бруд обличчям" "Дніпро" просто не може собі дозволити.

Між собою команди зустрічаються вперше. "Дніпро" 10 грав з італійськими командами. І найчастіше програвав. На рахунку команди з Дніпропетровська лише дві перемоги, дві нічиї і шість поразок. Але примітно, що у важливих поєдинках "Дніпро" виграє. Як у "Наполі" у півфіналі минулого розіграшу.

"Лаціо" вісім разів грав з українськими клубами. І з них сім матчів завершилися перемогою "орлів". І лише раз "Лаціо" програвав. Було це в 1975 році в грі проти "Чорноморця".