Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи Коноплянка може зіграти проти голландців

"Дніпро" в Києві виграв перший матч у протистоянні з "Аяксом".

12 березня, 20:00
Київ, "Олімпійський"
Дніпро - Аякс, 1:0
Гол: Зозуля, 30
Дніпро:
Бойко, Федецький, Дуглас, Чеберячко, Эжидио, Ротань, Федорчук, Зозуля, Безус, Коноплянка, Селезньов
Аякс: Сілессен, ван Рейн, Велтман, Віргевер, Бойлесен, Базур, Сереро, Клаассен, Ель Газі, Милик, Шене

Кінець матчу

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи89 хв. І тут же Шахов в'їхав в ноги ван Рейна.

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи88 хв. Зозуля за розмови з арбітром отримує попередження. Він теж не зіграє в наступному матчі. Як і Федецький з Ротанем.

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи83 хв. Шахов дограє матч замість Коноплянки.

79 хв. Бойко! Після подачі кутового голкіпер Дніпра витягнув удар!

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи78 хв. Живкович з'явився замість Міліка.

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи76 хв. Замість Селезньова на поле виходить Калініч.

70 хв. Незважаючи на більшу кількість часу з м'ячем, Аякс з труднощами проходить захист Дніпра.

65 хв. Ох! Ротань небезпечно подав з штрафного і Зозуля бив головою, але Сілессен дивом дістав м'яч.

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи60 хв. У голландців Сингравен і Кишна виходять замість Сереро і Кишна.

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи58 хв. Замість Безуса на поле виходить Гама.

54 хв. Безус підхопив м'яч на чужій половині і віддав під удар Селезньову, який пробив у руки голкіпера.

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи50 хв. Базур притримав прорив Коноплянки.

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи48 хв. Федецький руками притримав Міліка.

Другий тайм розпочався

Кінець тайма

45 хв. Ротань у фірмовому стилі пробив з штрафного в надії на підставлену голову колеги, але Сілессен зреагував на постріл Ротаня.

39 хв. Перевели гру голландці на полі Дніпра. Але реальних моментів поки біля воріт Бойка немає. Захист грає на висоті.

34 хв. Селезньов зумів прийняти м'яч на лінії штрафного, звідки зважився на удар, але Силиссен відбив.

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи30 хв. ГОЛ!!! Коноплянка прорвався по лівому флангу і прострілив у центр штрафного, звідки Зозуля зумів пробити під рукою голкіпера!

Дніпро - Аякс: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Європи23 хв. Бойлесен щось неприємне сказав судді.

22 хв. Селезньов показав свою техніку і зумів пройти декількох суперників, після чого скинув під удар Ротаня. А ось у Руслана удар не вийшов.

16 хв. Зараз Аякс заволодів м'ячем на своєму полі. Явно не дуже розуміють молоді голландці, як грати проти дніпрян.

11 хв. Як не забиває Селезньов?! Після пасу назад від захисника воротар невдало вибив перед собою і Женя відправляв м'яч у ворота, але трохи не влучив.

7 хв. Два поспіль кутових подали дніпряни. Але тільки другий завершився ударом, і дуже неточним від Безуса.

3 хв. Поки команди очердно володіють м'ячем. Але невелика перевага у Дніпра.

Стартував матч

Статистика "Дніпра" в домашніх матчах з голландськими клубами - дві перемоги і поразки. Дніпропетровці на виїзді теж виграли двічі при одній нічиїй, причому у всіх трьох гостьових матчах забили по два м'ячі.

"Аякс" перш лише одного разу грав з представником України. У раунді плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА-2010/11 амстердамці здолали київське "Динамо".

"Дніпро" виграв два останні домашні матчі Ліги Європи. З іншого боку, дніпропетровці грають у рідних стінах не надто результативно - в шести поєдинках вони забили п'ять м'ячів. "Аякс" виграв у єврокубках три останніх матчі на виїзді, всякий раз зберігаючи свої ворота на замку.

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич:

"Чесно кажучи, я давній шанувальник "Аякса". Чудово пам'ятаю цю команду з блискучим Кройфом у складі, який приводив амстердамців до перемоги в Лізі чемпіонів. Тоді футбол, який показували голландці, був взагалі чимось новим. Тому сміливо можу сказати, що завтра ми зіграємо проти легендарної команди. Тим не менш, я налаштовую хлопців, що завтра обидві команди будуть в рівних умовах, і все вирішиться безпосередньо на полі".

Головний тренер "Аякса" Франк де Бур:

"Це дуже сильна команда, яка може в будь-який момент піднести неприємний сюрприз супернику. "Дніпро" переважно складається з українців, також є парочка бразильців. Особливу увагу варто приділити Євген Коноплянка, який відрізняється і за матчів у збірній України. Взагалі ж дніпряни добре тримають м'яч і дуже якісно проводять атаки. Вже чимало говорить той факт, що "Дніпро" обіграв "Олімпіакос", результативно зіграв з ним в Греції і показавши хороший футбол".