Для української економіки життєво важливо досягнення домовленостей про співпрацю з МС, - Азаров

НовиниЕкономіка    27.12.2012 - 20:30

Для української економіки життєво важливо досягнення домовленостей про співпрацю з Митним союзом. Про це заявив прем'єр-міністру України Микола Азаров в інтерв'ю українським телеканалам.

"Є реальність, на цю реальність припадає 60 млрд дол нашого експорту. Для порівняння сказати, на ЄС припадає близько 40 млн дол. У Митний союз поставляється як раз те, що ми не можемо продати на інших ринках. Тобто для нашої економіки життєво важливо домовитися і взаємодіяти з країнами Митного союзу. Тут немає ніякої політики", - сказав він.

Прем'єр-міністр також зазначив, що Україні необхідно виробити взаємоприйнятні правила гри з Митним союзом. При цьому Азаров зазначив, що ще пару років тому Україна орієнтувалися на двостороннє угоди у співпраці з Росією, Білоруссю і Казахстаном. "Тепер же вони втратили силу і Україні потрібно вибудовувати свої відносини з Митним союзом", - зазначив прем'єр-міністр.

За словами Азарова, Україна керується в першу чергу економічними інтересами, і в разі відсутності форм взаємодії з даною організацією країна втратить колосальний ринок, який дуже важко заповнити небудь ще.

Читайте також: Україна повинна визначитися щодо МС протягом півроку

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top