ru ua

Директором "Октава Капітал" призначено Р.Чумака.

Директором компанії "Октава Капітал" призначено Романа Чумака. Про це повідомила прес-секретар голови наглядової ради компанії Ганна Пригода.

До теперішнього часу функції першої особи "Октава Капітал" виконував безпосередньо Олександр Кардаков. Крім функції утримувача активів, "Октава Капітал" веде розвиток бізнесів акціонера.

О.Кардаков відзначив, що надалі "Октава Капітал" координуватиме менеджмент у напрямах, що розвиваються.

"Це передбачає, що кожен бізнес є повністю автономним, а його менеджмент наділений відповідними повноваженнями", - сказав О.Кардаков.

Р.Чумак раніше брав активну участь у роботі головного стратегічного органу групи компаній як член її наглядової ради. Одночасно він керував девелоперським і будівельним бізнесом групи.

До приходу в групу компаній "Октава" Р.Чумак очолював корпоративний бізнес в Укрсиббанку BNP Paribas Group на посаді заступника голови правління. У 2006 р. він очолив напрям девелопмент нерухомості в групі компаній "Октава", а з 2008 року і будівельний бізнес.

"Октава Капітал" (створено у квітні 2008 р.) управляє активами О.Кардакова. Оцінка активів групи компаній на сьогодні складає 2,5 млрд грн, виручка підприємств групи в 2009 фінансовому році склала 1,7 млрд грн. Компанії групи представлені в наступних індустріях: IT, телекомунікації, дистрибуція, девелопмент нерухомості та будівництво.