"Динамо" вийшло з групи Ліги Європи з першого місця

"Динамо" вийшло з групи Ліги Європи з першого місця Фото: "Динамо" - "Партизан" (fcdynamo.kiev.ua)

Хет-трик в матчі проти "Партизану" оформив Жуніор Мораес

Київське "Динамо" обіграло белградський "Партизан" в матчі заключного шостого туру групового етапу Ліги Європи. Поєдинок відбувся у Києві на НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 4:1.

Рахунок в матчі відкрив захисник "Динамо" Микола Морозюк вже на 6 хвилині поєдинку. На 28 хвилині Мораес забив другий гол киян, а потім зробив дубль вже через три хвилини. В активі Морозюка також дві результативні передачі.

У доданий до першого тайму час Евтовіч відіграв один гол з пенальті, який призначили після фолу все того ж Морозюка.

На 77 хвилині Мораес оформив свій перший хет-трик у єврокубках, забивши з пенальті.

Зазначимо, "Динамо" вже забезпечило собі вихід в плей-офф Ліги Європи, але для того, щоб посісти перше місце в групі, киянам сьогодні потрібно було хоча б не програти.

Нагадаємо, за підсумками матчів 5 туру групового раунду Ліги Європи стали відомі імена 16 учасників плей-офф.