"Динамо" поступилося "Аяксу" в першому матчі раунду плей-офф ЛЧ

"Динамо" поступилося "Аяксу" в першому матчі раунду плей-офф ЛЧ Фото: "Аякс" - "Динамо" (twitter.com/afcajax)

Перша поразка киян в сезоні

Амстердамський "Аякс" обіграв київське "Динамо" в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Зустріч пройшла на стадіоні "Йохан Кройф Арена" і завершилася з рахунком 3:1.

Перший гол зустрічі був забитий вже на другій хвилині голландським півзахисником Донні ван де Беком. Київська команда відповіла через 13 хвилин голом польського захисника Томаша Кендзьора. Пізніше "Аяксу" знову вдалося вийти вперед - забитим м'ячем відзначився хавбек Хакім Зіеш. Нападник амстердамського клубу Душан Тадич через десять хвилин зміцнив перевагу господарів.

Матч-відповідь команд відбудеться 28 серпня на стадіоні НСК "Олімпійський" в Києві.

Поступившись на виїзді "Аяксу", "Динамо" вперше в сезоні 2018/19 програло. До цього у киян була 7-матчева безпрограшна серія у всіх турнірах.