Динамо - Шахтар: онлайн трансляція

Динамо - Шахтар: онлайн трансляція Фото: Динамо - Шахтар

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку 13 туру УПЛ

Динамо - Шахтар. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалась на РБК-Україна о 19:30, а дивитися матч можна на телеканалі 2+2. У центральному протистоянні 13 туру УПЛ київське "Динамо" вдома прийматиме донецький "Шахтар". На думку букмекерів, у даному поєдинку перевага на боці "гірників".

22 жовтня 19:30
Київ, НСК "Олімпійський"

Стартові склади:

"Динамо": Коваль - Кендзьора, Хачеріді, Кадар, Піваріч - Морозюк, Корзун, Гармаш, Буяльський, Дерліс Гонсалес - Мбокані
Запасні: Бущан, Шепелєв, Мораєс, Пантіч, Кравець, Бєсєдін, Миколенко

"Шахтар": Пятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі - Фред, Степаненко - Тайсон, Бернард, Марлос - Феррейра.
Запасні: Шевченко, Хочолава, Алан Патрік, Азеведо, Дентінью, Коваленко, Бланко Лещук

Матч завершено 0:0

90+3 хв. Кендзьора зірвав перспективну контратаку, за що отримав попередження.

90+2 хв. Гонсалес заробляє для "Динамо" кутовий, але завдати удару нікому не вдалося.

90 хв. Арбітр компенсував три хвилини.

89 хв. Останні хвилини без моментів, багато затримок і позиційної боротьби.

87 хв. Небезпечно закидав Патрік, але опинився в офсайді.

85 хв. Заміна у складі "Шахтаря". Алан Патрік замінив Марлоса.

79 хв. Гармаш у боротьбі з Марлосом отримав улару по обличчю. Денису надається допомога.

76 хв. Морозюк йде з поля, в гру увійшов Артем Бесєдін. Капітанська пов'язка дістається Ковалю.

71 хв. Хачеріді отримує жовту картку захисник господарів за розмови.

69 хв. Мбокані готувався замикати подачу, але опинився в офсайді.

65 хв. З кутового пішла подача на дальню штангу, Коваль впевнено зіграв на виході і без проблем забрав м'яч.

63 хв. Ісмаїлі подавав на Феррейру - Кадар виграв боротьбу і вибив м'яч на кутовий.

60 хв. На матчі присутні понад 38 тисяч глядачів.

59 хв. А ось і перший реально небезпечний момент! Мораес головою пробив у нижній кут воріт, П'ятов врятував свою команду.

57 хв. У складі "Динамо" заміна. Замість Буяльського вийшов Жуніор Мораес.

54 хв. Стандарт у виконанні Морозюка, який пробив по центру воріт прямо в руки П'ятову.

52 хв. Тайсон отримав жовту картку за грубу гру у своєму штрафному майданчику проти Мбокані.

51 хв. Гармаш пробив по воротах, Пятов без проблем забрав м'яч.

48 хв. Марлос увірватися в штрафний майданчик "Динамо" і пробив вище поперечини.

46 хв. Другий тайм розпочався.

45+1 хв. Лунає свисток на перерву, поки без забитих м'ячів. Статистика першого тайму:

45 хв. Арбітр компенсує 1 хвилину.

43 хв. Гонсалес отримав "гірчичник" за неспортивну поведінку.

43 хв. Морозюк пробив вище воріт з перспективного штрафного.

41 хв. Бутко притримав Гонсалеса за футболку поблизу лінії штрафного "Шахтаря" - штрафний удар.

37 хв. Степаненко притримав суперника в контратаці "Динамо", але обійшлося без жовтої картки.

36 хв. Перша жовта в матчі. Попереджено Мбокані за фол на Бутку.

32 хв. Коваль!!! Дуже небезпечно біля воріт киян. У контратаці Тайсон пробив - Максим надійно грає на лінії.

28 хв. Морозюк обіграв Ісмаїлі на фланзі, але встигнути зробити подачу - потрапив в зреагувала назад бразильця.

21 хв. Вимушена заміна у "гірників". Дентіньо виходить на поле замість Бернарда, який послизнувся і ушкодив плече.

15 хв. М'ячем більше володіє "Шахтар", а динамівці переважно контратакують.

14 хв. Морозюк виконав навіс, але Пятов першим опинився на м'ячі.

9 хв. Тайсон заробив штрафний недалеко від воріт суперника. Удар Ракицького припав в стінку з гравців "Динамо".

5 хв. Небезпечний момент створили господарі! М'яч влучив у штангу, але миттю раніше арбітр зафіксував офсайд у Мбокані.

4 хв. же серйозне володіння м'яча у "Шахтаря", але він не поспішає атакувати. Динамівці бояться йти на сторону поля суперника.

2 хв. "Динамо" як господар матчу контролює матч.

1 хв. Матч почався. Поїхали!

- Команди виходять на поле. Звучить Гімн України!

- На НСК "Олімпійський" поступово збираються вболівальники, не дивлячись на прохолодну погоду, у киян буде гарна підтримка.

- Ворота "Олімпійського" відкриваються за дві години до стартового свистка арбітра, в 17:30.

За годину до початку матчу на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку буде збільшено кількість одиниць транспорту.

З 18:30 для безпеки гостей стадіону станція метро "Олімпійська" буде закрита на вхід і вихід пасажирів (поїзди прямуватимуть без зупинки), станція "Палац Спорту" закрита на вихід, а станція "Площа Льва Толстого" закрита на вхід. По завершенню гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід пасажирів на уих трьох станціях.

- Форма команд на сьогоднішній матч української Прем'єр-ліги.

Динамо - Шахтар: онлайн трансляціяДинамо - Шахтар: онлайн трансляція

До зустрічі з "Динамо" "Шахтар" підходить, маючи перевагу над конкурентом у сім очок. До того ж позитивних емоцій "оранжево-чорним" додає недавня перемога в Лізі чемпіонів над нідерландським "Фейєноордом".

У той час як "Динамо" не змогло взяти реванш у "Янг Бойз" за невдачу в плей-офф ЛЧ. Крім того, до цього матчу на відновлення кияни мали на два дні менше, ніж візаві.

Також кадрова ситуація не на користь київського клубу. У поєдинку ЛЕ з швейцарським клубом двоє футболістів достроково покинули поле через травму. Півзахисник Сергій Сидорчук, який отримав травму коліна, відправиться в Барселону на консультацію та обстеження.

А захиснику Домагою Віде після зіткнення з суперником наклали близько 10 швів. Але все не так страшно, як здавалося. Струсу головного мозку немає, а консультація з нейрохірургом і контрольні знімки показали, що з Відой все нормально. Також відновлення продовжує півзахисник Віктор Циганков. За словами лікарів, йому залишився тиждень реабілітації.

За винятком травмованих Сергія Кривцова і Максима Малишева, до українського класико готуються всі футболісти донецького клубу.

Втім, коли ці команди грали у другому колі чемпіонату України, і "Динамо" перемогло "Шахтар" на виїзді з рахунком 0:1, від "біло-синіх" такого результату ніхто також не очікував. Та перемога була досягнута багато в чому шляхом підібраною тренерами відмінної тактики на матч, яка для Фонсеки і його помічників стала більш ніж неприємною несподіванкою.

Чекаємо видовищної гри. Нехай переможе найсильніший!