Динамо - Шахтар 2-1: відео голів та огляд матчу

Кияни в третій раз в сезоні обіграли "гірників"

До уваги читачів РБК-Україна відео голу та огляд небезпечних моментів центрального матчу заключного 32 туру української Прем'єр-ліги між київським "Динамо" і донецьким "Шахтарем".

З самого початку стало зрозуміло, що суперники налаштовані на відкритий і атакуючий футбол. Вже на першій хвилині Бойко врятував господарів після небезпечного удару Марлоса, а слідом впорався зі спробами Ісмаїлі і Дентіньо.

Рахунок відкрили кияни: на 16 хвилині Вербич замкнув подачу кутового, пробивши головою з відскоком від газону. Відіграли "оранжево-чорні" досить швидко: Кадар в своїй штрафній поклав на газон Кайоде, і Марлос реалізував пенальті ударом по центру - 1:1.

Обмін моментами тривав до самої перерви, причому шанси донеччан на другий гол виглядали краще. Був близький до успіху Кайоде, але опинившись один на один з Бойком, не зміг його переграти. У відповідь Бесєдін пробив в поперечину після чергового корнера біля воріт Андрія Пятова.