Динамо - Динамо: онлайн-трансляція матчу

НовиниСпорт    13.09.2016 - 21:44

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція матчу "Динамо" - "Наполі" розпочнеться РБК-Україна у 21:15, а дивитися футбол онлайн можна на каналі "Україна".

Київське "Динамо" зіграє перший матч групового раунду Ліги Чемпіонів проти італійського "Наполі".

13 вересня, 21:45
Київ, "Олімпійський"

Динамо - Наполі 1:2
Гол: Гармаш, 27 - Милик, 36, 45+1
Динамо:
Шовковський — Макаренко, Виду, Хачеріді, Антунеш — Сидорчук, Рибалка, Гармаш — Ярмоленко, Циганков — Мораєс
Наполі: Рейну — Хисай, Альбіоль, Кулібалі, Гулам — Аллан, Жоржиньо, Хамшик — Кальєхон, Милик, Мертенс

Кияни продовжують свій складний графік початку вересня. Після "Шахтаря", з яким вдалося зіграти внічию, киян чекає старт у Лізі Чемпіонів. А вже на вихідних команду Реброва чекає гра з "Зорею", яка також легкої явно не буде. Тим не менш, від "Динамо" в кожному матчі чекають максимального результату. І гра з неаполітанцями не буде винятком.

Соврешенно незрозуміло, в якій формі зараз перебуває "Динамо". Незважаючи на 7 турів чемпіонату, кияни явно не досягли піку свого стану. Принаймні, другий тайм гри в "Шахтарем" показав величезний недолік у командних діях і швидкості. У грі проти "Наполі" ці компоненти повинні бути на більш високому рівні.

Італійці встигли зіграти лише три офіційні матчі. Смаку поразки вони поки не знають і варто відзначити більшу ефективність в атаці. У трьох поєдинках 9 голів. З них чотири на рахунку у Кальєхона. Але при цьому, "Наполі" чимало пропускає. "Мілан" і скромна "Пескара" зуміли забити у ворота Рейни по два голи, що говорить про небезгрешности оборони команди Саррі.

Захисник "Динамо" Виторино Антунеш:

"Добре, що нам не треба було виводити себе на пік форми до старту сезону, вдалося уникнути різних неприємних сюрпризів на стадії кваліфікаційних раундів. Восени ми гарантовано виступаємо в найпрестижнішому клубному турнірі Європи в компанії кращих команд Європи, і це не може не радувати".

23:36

Кінець матчу. Динамо програє Наполі.

23:29

87 хв. Гладкий виходить замість Мораеса.

23:24

81 хв. Корзун змінить у грі Рибалки. А Габбьядини вийшов замість Міліка.

23:20

77 хв. Серія подач з кутових від Динамо нарешті завершилася ударом Види головою неточно.

23:15

72 хв. Інсіньє виходить замість Мертенса. У нас Гусєв вийшов замість Циганкова.

23:14

69 хв. Видалення у Динамо. Сидорчук заробляє другу жовту!

23:06

64 хв. Штанга! Мертенс пробив від лівого кута штрафного майданчика і влучив у стійку!

23:04

62 хв. Зелінські виходить замість Хамшик.

22:59

57 хв. Гармаш активно вдавав, що на ньому фолили - жовта картка.

22:55

53 хв. Динамо перехопило м'яч. Атаки є, але небезпеки немає поки.

22:50

49 хв. Циганков непогано проривався в штрафну Наполі, але не зміг нормально розвернутися.

22:48

Починається другий тайм

22:33

45+1 хв Ну як так?! Пропускає Динамо перед перервою. Метушня у голих воріт завершилася точним ударом Милика по воротах.

22:28

43 хв. Мертенс зміг прорватися у штрафну Динамо зліва і пробити - м'яч проходить повз воріт.

22:26

40 хв. Мораес не зміг добре прийняти м'яч після отшичного пасу Сидочрука в чужу штрафну.

22:19

36 хв. ГОЛ! МИЛИК! Проста подача з правого флангу і поляк спокійно пробиває головою.

22:15
22:11

27 хв. ГОЛ! ГАРМАШ! Циганков зумів прийняти м'яч у штрафному і скинути під удар Гармаша, який в падінні пробив в кут!

22:06

21 хв. Ярмоленко зважився на удра з штрафного, але пробив точно не зміг.

22:04

19 хв. Рибалка добре пробив здалеку, але м'яч від захисника пролетів мимо воріт.

21:59

14 хв. Хамшик отримав м'яч в нашій штрафній, розкрутився і пробив, але м'яч влучив у захисника.

21:56

9 хв. Сидорчук грубо збиває на фланзі Мертенса - жовта картка.

21:50

6 хв. Починає Наполі атакувати. Поки всі атаки завершуються нічим. Але напружує.

21:47

1 хв. Ось це так! Сидорчук бив з центрального кола, але Рейну дістав м'яч з-під поперечини!