Динамо - АЕК: онлайн трансляція

Динамо - АЕК: онлайн трансляція Фото: "Динамо" - АЕК (fcdynamo.kiev.ua)

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію 1/16 фіналу Ліги Європи

Динамо - АЕК. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 20:00, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 1". У Києві на НСК "Олімпійський" відбудеться матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи між київським "Динамо" і грецьким АЕКом. На думку букмекерів, фаворитом у цьому матчі є київський клуб.

22 лютого 20:00
Київ, НСК "Олімпійський"

Стартові склади команд:

"Динамо": Бойко; Кендзера, Хачеріді, Кадар, Морозюк; Буяльський, Шепелев; Гонсалес, Гармаш, Циганков; Моораес
Запасні: Рудько, Хльобас, Бурда, Шапаренко, Бесєдін, Миколенко, Смирний

АЕК: Баркас; Бакакіс, Лабропулос, Чигринський, Гало; Галанопулос, Сімоес; Хрістодулопулос, Шоджаей, Бакасетас; Араухо
Запасні: Цінтотас, Айдаревіч, Гіакумакіс, Клонарідіс, Януцос, Цанетопулос, Антоніу

Матч завершено 0:0

90 + 3 хв. ВСЕ! До 1/8 фіналу Ліги Європи проходить київське "Динамо"!

90 + 2 хв. Шапаренко вийшов на поле замість Мораеса.

90 + 2 хв. Жовта картка для Мораеса.

90 хв. Арбітр компенсував три хвилини.

90 хв. Чигринський отримав попередження.

84 хв. Гонсалес на ударній позиції, але пробив невлучно.

80 хв. Остання заміна у складі АЕКа: Астріт Айдаревіч замінив Костаса Галанопулоса.

80 хв. Жовту картку отримав Шоджаї.

78 хв. Мораес пробив по воротах афінської команди - голкіпер не зміг парирувати удар, але м'яч пролетів повз ворота

76 хв. Заміна тепер у киян: Бєсєдін вийшов на поле замість Шепелєва.

74 хв. Знову заміна у складі грецької команди: Якумакіс вступив у гру замість Христодулопулоса.

72 хв. Кадару надають медичну допомогу.

70 хв. Заміна у складі АЕКа: Клонарідіс виходить замість Бакасетаса.

63 хв. Христодулопулос зі штрафного сильно пробив у правий кут воріт "Динамо" - Бойко знову у падінні відбив м'яч!

60 хв. 27 024 уболівальників присутні на стадіоні.

59 хв. Гало отримує жовту за зрив перспективного прориву Мораеса.

55 хв. Не забиває Мораес у ворота АЕКа.. Бакакіс виніс м'яч з порожніх воріт.

50 хв. Бакакіс потужно пробиває у дальній кут - Денис Бойко у падінні відбив м'яч!

46 хв. Відразу ж починає з атаки АЕК. Галанопулос пробив по воротах "Динамо" із дальньої дистанції - м'яч у руках Дениса Бойка.

46 хв. Розпочався другий тайм. Змін у складах немає.

- А ось і момент, коли Морозюк врятував ворота.

45 + 2 хв. Завершився перший тайм. Перерва.

45 хв. Дві хвилини додано до основного часу.

37 хв. "Динамо" демонструє величезну самовіддачу, б'ється за кожен м'яч, а ось в чисто футбольних моментах поступається грекам, які знаходяться в кращій спортивній формі.

36 хв. Володіння м'ячем - 49:51% на користь АЕКа, гості та фолят частіше - 6:9.

33 хв. Бойко впевнено вибив м'яч після удару суперника зі штрафного.

29 хв. Галанопулос у центрі поля порушив правила проти Гармаша і отримав заслужений гірчичник.

27 хв. Морозюк повернувся на поле із перев'язаною головою.

25 хв. ОЙ ОЙ ОЙ! Як же нам зараз пощастило! Після виконання греками штрафного удару м'яч намагався забрати Бойко, але той вилетів з рук і майже залетів у ворота! Морозюк врятував ворота!! Видихаємо!!!

22 хв. Ех, динамівці знову не реалізували прекрасну контратаку після кутового біля своїх воріт.

19 хв. Сімоес порушує правила і отримує перше попередження в матчі. Португальський футболіст зірвав небезпечну контратаку, прихопивши за руку Гонсалеса.

16 хв. Чигринський порушує правила - фолить на Мораесі. Але арбітр налаштований на матч ліберально і не карає українця.

14 хв. Мораес завдав удару головою - м'яч пролетів вище воріт АЕКа.

8 хв. Бакасетас завдав удару по воротах "Динамо" - Бойко на місці!

6 хв. Араухо вийшов один-на-один з Бойком, але Денис впевнено забирає м'яч.

4 хв. А ось і перший небезпечний момент у АЕКа. Лазарос прострілив в штрафний майданчик, але Кадар вчасно перехопив м'яч і вибив його на кутовий.

3 хв. Ех, динамівці втратили чудову можливість відкрити рахунок! Гармаша міг завдати удару по воротах, але не зробив цього.

1 хв. Ну, поїхали!

- Сніжить над "Олімпійським".

- Газон вже чекає матчу.

- Звертаємо увагу, що в день матчу міський громадський транспорт Києва працюватиме в посиленому режимі.

Для безпеки гостей стадіону за годину до початку матчу (о 19:00) станція метро "Олімпійська" буде закрита на вхід і вихід пасажирів (поїзди прямуватимуть без зупинки), станція "Палац Спорту" закрита на вихід, а станція "Площа Льва Толстого" закрита на вхід. По завершенню гри, в залежності від пасажиропотоку, може бути обмежений вхід пасажирів на цих трьох станціях.

Ворота НСК "Олімпійського" відкриваються для гостей за дві години до стартового свистка арбітра, о 18:00.

- Форма команд на перший матч. Гравці "Динамо" на поле вийдуть в домашньому, білому, комплекті форми (голкіпер зіграє в зеленому), а господарі проведуть поєдинок в чорно-жовтої поздовжньо смугастої екіпіровці (воротар в червоному).

- Ще трохи фото засніженого стадіону від наших суперників. Футбольне поле арени після вчорашньої вечірньої тренування АЕКа було накрите спеціальним теплозберігаючим килимом, який знімуть безпосередньо перед початком передматчевої розминки команд.

- Ранковий НСК "Олімпійський".

- Легендарний голкіпер київського клубу Олександр Шовковський запрошує вболівальників на матч-відповідь!

Нічия 1:1 у першому матчі залишила суперникам майже рівні шанси на вихід в 1/8 фіналу. У першому матчі на стадіоні "Спіро Луіс" в Афінах Віктор Циганков забив швидкий гол, проте на 80 хвилині резервіст АЕКа Астрі Айдаревіч зрівняв рахунок.

Київський клуб підходить до матчу на тлі перемоги над донецьким "Олімпіком" (1:0) в українській Прем'єр-лізі. Єдиний гол забив Віктор Циганков, який відзначився і в Афінах. Цей м'яч став для 20-річного вінгера сьомим в поточному чемпіонаті України, ще два точні удари на його рахунку в Лізі Європи.

АЕК виграв останню гру в чемпіонаті Греції проти "Ксанті" з рахунком 4: 0, у матчі хет-триком відзначився захисник Огнен Враньєш. Клуб йде на другому місці в турнірній таблиці. У греків величезна мотивація, в тому числі і в матеріальному плані. За прохід далі на кону 1 млн євро, тому боротися є за що.