Динамо - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи

У матчі київського "Динамо" та іспанської "Валенсії" сильнішими виявилися представники топ-чемпіонату. Голами у другому таймі відзначилися Варгас і Фигули.

20 лютого, 20:00
Нікосія, "ДСП"
Динамо - Валенсія, 0:2
Гол:
Варгас, 79, Фигули, 90+1
Динамо: Шовковський, Данило Сілва, Виду, Драгович, Макаренко, Вукоєвич, Велозу, Гусєв, Бельханда, Ленс, Ідейє
Валенсія: Дієго Алвес, Жоау Перейра, Рікарду Кошта, Матьє, Бернат, Фуего, Кейта, Парехо, Мічел, Жонас, Алькасер

От і все... Динамо програло

Динамо - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи90+1 хв. Ну ось і можна пакувати валізи. Після прострілу з флангу бив по воротах Фигули, м'яч зачепив Сілву і, перелетівши Рибку, опинився у воротах.

87 хв. Гармаш непогано бив здалеку, але влучити у ворота не зміг.

Динамо - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи83 хв. Замість Ленса на полі з'явився Кравець.

82 хв. Після показової атаки іспанців Бернат навісив зліва і Варгас головою бив впритул, але влучив у штангу!

Динамо - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи79 хв. Гол у ворота Динамо... Варгас головою переправив м'яч у кут воріт.

78 хв. Пас Ленса праворуч повинен був замикати Ідейє, але нігерієць головою не влучив по м'ячу.

Динамо - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи77 хв. Джонас зрубав Вукоєвича

73 хв. Ось це так! Два рази іспанці подали кутовий, два рази били іспанці з близька і два рази Рибка відбивав удари! Фантастика!

Динамо - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи72 хв. Гармаш вийшов замість Беланда

Динамо - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи69 хв. У Валенсії Фегулі поміняв Мічела.

65 хв. Ай-яй-яй! Варгас бив головою по воротах, але Рибка шикарно потягнув цей удар!

64 хв. Відмінно втиснули кияни суперника до своєї штрафної, обстрілюючи подачами. Але якось серйозної небезпеки ці подання не приносять.

Динамо - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи60 хв. Замість Алькасера вийшов Варгас.

Динамо - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи56 хв. Данило Сілва відзначився попередженням

Динамо - Валенсія: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Європи53 хв. Ось так! Шовковський отримав травму і його змінює Рибка.

49 хв. На початку другої половини гри більша частина гри проходить у центрі поля.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

44 хв. Беланда пройшов по правому флангу і зважився на дальній гострий удар, але м'яч не перелетів Алвеша.

37 хв. Дуже щільно обороняється Валенсія. З таким захистом киянам важко впоратися.

32 хв. Знову включилося Динамо. Почався пресинг і Валенсії складно відійти від своїх воріт.

26 хв. Тепер настала черга Валенсії тримати м'яч. До воріт вони поки що не доходять. Дуже схоже, що це кияни переводять дух.

20 хв. Непоганий простріл справа вийшов у валенсійців, але Алькасер до м'яча не дістався.

16 хв. У киян краще виходить контролювати м'яч. Моменти поки не створюються, але перевага у Києва.

11 хв. Гусєв перехопив м'яч на чужій половині поля і того збив Кошта. Картки немає.

7 хв. Сілва виконував непогану подачу в штрафну, але її ніхто не зміг завершити. Загалом, кияни більше тримають м'яч.

3 хв. Поки гра виглядає досить спокійно. Ніхто особливо не рветься створювати моменти.

Команди на поле. Хвилина мовчання.

Добрий вечір, друзі. РБК розпочинає онлайн трансляцію матчу "Динамо" - "Валенсія".

У зв'язку з напруженою ситуацією в столиці України, УЄФА прийняло рішення перенести матч плей-офф Ліги Європи. Був варіант з перенесенням гри на п'ятницю і проведенням її на донецькій "Донбас-Арені". Але порадившись, керівництво УЕФА обрало тільки перенести гру на нейтральне поле. Вибір припав на кіпрське місто Нікосія.

За всю історію "Динамо" і "Валенсія" перетнулися лише один раз. У 2009 році в лютому кияни та іспанці сперечалися за вихід в 1/8 Кубка УЄФА. У першому матчі на гол Сілви відповів Мілевський. А в Іспанії дубль зробив Артем Кравець, який приніс киянам результативну нічию, яка дозволила їм пройти далі.

"Валенсія", як і "Динамо", пройшла груповий етап Ліги Європи. На відміну від киян, іспанці посіли перше місце в групі з "Суонсі", "Кубанню" і "Санкт-Галленом". "Кажани" виграли чотири матчі, і по одному зіграли внічию та програли. "Динамо" у своїй групі посіло друге місце. Суперниками киян були "Генк", "Рапід" і "Тун". Підопічні Блохіна виграли два матчі, два матчі програли "Генку" і відкатали одну нічию.