Сім міністерств підписали Меморандум щодо секторальної децентралізації, - Зубко

НовиниПолітика    11.11.2016 - 12:24
Фото: Геннадій Зубко
Фото: Геннадій Зубко

Підписання меморандуму очікувалося 2 роки

Сім міністерств підписали Меморандум щодо секторальної децентралізації. Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає прес-служба віце-прем'єра.

"Документ зараз уклали представники 7 українських міністерств, зокрема Мінрегіон, Мінекології, Мінінфраструктури, Мінкульт, Міносвіти, Міністерство охорони здоров'я і Мінфін. Другою стороною документу є Проект експертної підтримки врядування та економічного розвитку, який фінансується Міністерством міжнародних справ торгівлі і розвитку Канади", - зазначається в повідомленні.

Зубко підкреслив, що підписання меморандуму очікувалося 2 роки.

"Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ ініціювало підписання згаданого Меморандуму, який підписали 10 міністерств. Це подія, яку ми чекали два роки, тому що координація зусиль всіх міністерств важлива і дає синергію, яка має відобразитися на якості життя кожної української родини", - наголосив віце-прем'єр під час підписання.

Зокрема, сторони домовились створити механізм координації секторальної децентралізації між Мінрегіоном та іншими центральними органами виконавчої влади у вигляді Координаційного комітету. Стороною Меморандуму може у подальшому стати будь-яка урядова або неурядова організація або установа, зацікавлена в підтримці реформи децентралізації в Україні.

Нагадаємо, за останній рік місцеві бюджети зросли на 34 мільярди гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін виділив 359 млн гривень на субсидії для закупівлі твердого палива Кабмін планує продовжити програму з енергоефективності в 2017
On Top