Дешевий аміак на внутрішньому ринку дуже важливий для сільгоспгалузі країни, - в.о. директора "Укрхімтрансаміак"

Вівторок 02 серпня 2016 12:02
Дешевий аміак на внутрішньому ринку дуже важливий для сільгоспгалузі країни, - в.о. директора "Укрхімтрансаміак"

Поступлення дешевого аміаку на внутрішній ринок країни значно полегшить життя аграріям, допоможе сформувати ринок мінеральних добрив і збільшить ВВП країни. Про це "РБК-Україна" повідомив в. о. директора УДП "Укрхімтрансаміак" Віктор Полозов.

Зокрема, Полозов заявив, що з 2010 року аміакопровід для внутрішнього ринку був фактично "заморожений".


"З 2010 року через аміакопровід ні однієї тонни аміаку не надійшло на внутрішній український ринок. Коли я прийшов, дав команду зробити ревізію всіх роздавальних станцій. З 12 станцій на сьогоднішній день в працездатному стані тільки 4", - говорить в. о. директора.

Полозов зазначив, що дешевий аміак, поставлений по системі аміакопроводів, сприятиме розвитку сільського господарства і формуванню ринку добрив.

"Поступлення дешевого аміаку на внутрішній ринок – дуже важливе для сільського господарства. У виробництві мінеральних добрив працює приблизно 30 тис. людина, а в сільському господарстві – 65% від працездатного населення. 11 млн осіб працюють у сільському господарстві. А відсутність ринку добрив завжди призводить до збільшення вартості. Якщо буде ринок, конкуренція і ціна стане нижчою для сільгоспвиробників. Це дуже важливо для нашої країни, де 41% ВВП становить продукція аграрного сектору", - зазначив топ-менеджер ДП «Укрхімтрансаміак".

ДП "Укрхімтрансаміак" – стратегічне підприємство України, яке транспортує рідкий аміак магістральним трубопроводом. Нагадаємо, що в квітні 2016 року після звільнення екс-керівника ДП "Укрхімтрансаміак" Віктора Бондика, виконуючим обов'язки директора підприємства був призначений Віктор Полозов.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся