ua en ru

Дещиця провів телефонну розмову з Лавровим, вимагаючи негайного повернення вивезених до РФ дітей із Сніжного

Щойно відбулася телефонна розмова між в.о. міністра закордонних справ України Андрієм Дещицею і міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим, під час якої було, зокрема, порушено питання термінового повернення на Батьківщину українських дітей, незаконно вивезених до Росії.

Щойно відбулася телефонна розмова між в.о. міністра закордонних справ України Андрієм Дещицею і міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим, під час якої було, зокрема, порушено питання термінового повернення на Батьківщину українських дітей, незаконно вивезених до Росії. Про це повідомляє прес-служба українського зовнішньополітичного відомства.

Як зазначають в МЗС України, Дещиця поставив перед російською стороною вимогу невідкладно дозволити повернення дітей додому та не перешкоджати генеральному консулу України в Ростові-на-Дону супроводжувати дітей у поверненні.

Нагадаємо, 12 червня 2014 р. озброєні члени самопроголошеної "Донецької народної республіки" (ДНР) перехопили автобус з дітьми з м. Сніжного (Донецька область) і доставили їх на кордон з Росією.

У той же день МЗС України звернувся до РФ із проханням про недопущення перетину українсько-російського кордону автобусом з українськими дітьми.