ru ua

Депутатський мандат не дає права на порушення законів, - Кличко

Депутатський мандат не дає права на порушення законів, - Кличко Фото: Віталій Кличко (kievcity.gov.ua)

Кличко зазначив, що суспільство повинне бачити, що недоторканних немає

Верховна Рада, розглядаючи питання про зняття недоторканності з народних депутатів, повинна керуватися виключно регламентом, законодавством та відповідальністю, покладеною на нардепів їхніми виборцями, і виключень не повинно бути ні для кого з депутатів. Про це в коментарі журналістам заявив мер Києва Віталій Кличко, передає прес-служба КМДА.

"При розгляді питань про позбавлення недоторканності народних депутатів, щодо яких надійшли подання від генерального прокурора, виключень не повинно бути ні для кого – незалежно від того, до якої фракції входить той чи інший депутат. Якщо є в правоохоронних органів факти, які потребують розслідування, значить треба дати їм можливість виконувати свою роботу. Цього сьогодні вимагає суспільство. Народні депутати з групи "УДАР" підтримають зняття недоторканності з усіх депутатів, щодо яких є подання в парламенті", – підкреслив Кличко.

Він також зазначив, що депутатський мандат не дає права чи індульгенції на порушення законів. Мер додав, що суспільство повинне бачити, що недоторканних немає, що перед законом усі рівні і відповідальність буде для всіх – і для пересічних громадян, і для представників тієї чи іншої гілки влади.